Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Většina krypto obchodníků se shoduje, že Bitcoin v příštím bull marketu dosáhne až 100 000 USD: Bitget

Podle průzkumu platformy pro obchodování s kryptoměnami Bitget většina účastníků na trzích s kryptoměnami věří, že stanovení nového historického maxima je otázkou času někdy po nadcházejícím halvingu.

Většina kryptoměnových investorů je ohledně budoucnosti Bitcoinu optimistická. Plyne to ze studie společnosti Bitget, které se zůčastnilo 9 748 krypto investorů z různých regionů po celém světě, včetně západní Evropy, východní Evropy, jihovýchodní Asie, východní Asie, MENA (Střední východ a severní Afrika) a Latinské Ameriky.

Přibližně 84 % respondentů věří, že Bitcoin během nadcházejícího bull marketu překoná aktuální ATH (all time high) ve výši 69 000 USD po dubnovém halvingu, kdy se odměny těžařů sníží na polovinu a s nimi i bitcoinová inflace.

Lehce nadpoloviční většina – 55 % dotázaných – věří, že se hned poté vytvoří stabilní obchodní rozmezí mezi 50 000 a 100 000 dolary za jednotku krále kryptomarketu. Menší skupina respondentů pak očekává, že Bitcoin překročí 150 000 USD.

Nadpoloviční většina investorů podle průzkumu očekává, že Bitcoin bude mít obchodní rozsah mezi 30 000 a 60 000 dolary v době dubnového půlení, přičemž zhruba 30 % věří, že Bitcoin v dubnu překročí 60 000 dolarů.

Investoři plánují zvýšit své investice do digitálních aktiv, což potvrdilo 70 % dotazovaných.

Generální ředitel Bitget Gracy Chen ke zjištěným údajům uvedl:

Zjištění odrážejí široké spektrum očekávání a investičních plánů, což naznačuje, že rok 2024 bude pro bitcoinový trh významným rokem. Jsme potěšeni, že se s pokračujícím oživováním tržních podmínek objevuje tak pozitivní sentiment.

Další:

Výsledek KYC regulací kryptoburz? Falešné ID vygenerované umělou inteligencí se prodávají za 15 dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *