Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tone Vays je bullish, ale až nastane jedna podmínka! Bitcoin by měl ideálně otestovat 128denní klouzavý průměr

Kryptoměnový analytik a obchodník Tone Vays se podělil o svůj stručný a jednoduchý pohled na současnou situaci na trhu s Bitcoinem (BTC). Kam podle Vayse cena krále kryptoměn zamíří?

Jméno Tone Vays je v kryptosvětě velmi dobře známé a tento obchodník se těší značné oblibě fanoušků po celém světě. Jeho názor na trh a aktuální trading analýzy zajímají velké množsttví lidí, o čemž svědčí 122 tisíc odběratelů na youtubovém kanále a téměř 300 tisíc na X.

Tak co tento ostře sledovaný obchodník nyní říká? Vays se stane jedním z největších býků na Bitcoinu, pokud se Bitcoin přehoupne a udrží nad klíčovou rezistencí. BTC se obchoduje ve velmi úzkém rozmezí, ale Vays vidí cestu, jak by se mohl prosadit a zamířit ke 48 000 USD.

V dokonalém světě bychom mohli být svědky rally opravdu brzy, dostali bychom se zpět na horní stranu rozpětí (44 000 USD), pak bychom se vrátili na spodní část range 40 000 USD, některé lidi bychom vyděsili, dotkli se 128denního klouzavého průměru [na 40 000 USD] a odtud zamířili vzhůru.

Analytik říká, že ještě existuje druhá dobrá možnost, jak tento scénář s drobnou obměnou uskutečnit. V takovém případě by cena Bitcoinu jednoduše konsolidovala na současných úrovních, až dokud by ji 128denní klouzavý průměr nedohnal ze spoda. Na grafu výše jde o spodní křivku.

Podle Vayse nastane důvod, kdy se stane „super býčím“ na bitcoinu, jakmile cena BTC začne uzavírat nad 43 500 USD. V krátkodobějším časovém rámci tak má Vays jasno.

Hodlery by ještě mohla zajímat dlouhodobější cenová predikce. Vays již dříve poskytl několik silných úrovní, kde se bude takříkajíc rozhodovat o dalším průběhu dlouhodobého cyklu na Bitcoinu.

Podle analytikaje velmi důležitá úroveň 50 tisíc dolarů. Jakmile by ji cena BTC překonala, Vays říká, že jediné další maximum, které bude třeba řešit, bude závěrečné maximum 69 000 dolarů a v tomto bodě obchodníci pravděpodobně zažehnou další rally.

V době zveřejnění článku se Bitcoin obchodoval za 43 081 dolarů.

Další:

Jak a kde začít investovat do kryptoměn v roce 2024? Toto si přečtěte před tím, než dáte peníze do krypta

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *