Facebookovinky #1 | Na našem Facebooku se začínají dít věci!

Facebookovinky, kryptonovinky, KryptoHodler, Hodler, Bitcoin

Oznamujeme vám další novinku na KryptoHodlerovi. Nově nebude ve středu vycházet SPPN, ale nahradí ho Facebookovinky. Na našem Facebooku se začínají dít věci a každou středu si společně projdeme některé novinky, zajímavosti či vtípky za uplynulý týden. SPPN pak i nadále vychází, nově však již pouze v sobotu, tedy jednou týdně.

Facebookovinky

Krátké novinky, užitečné informace, ale i vtípky a videa. Byli bychom rádi, kdybyste se k nám všichni na našem Facebooku připojili. Tento týden jsme na stránce KryptoHodler dosáhli 300 lajků, můžeme se tedy hrdě pustit do boje. 😀

300

Metoda průměrování

Facebookovinky však nemusí obsahovat jen vtípky a srandičky, ale určitě si přijdou na své i ti zvás, kteří prahnou po vědění. V rámci výpočtů příkladů na metodu průměrování vstupní ceny, které jsme se věnovali v posledním díle týdeníku HODL, jsme se vydali do minulosti. Zjistili jsme, že průměrování je lepší dokončit včas. Posuďte sami:

Advertisement

Facebookovinky: Konec fiat měn, věštec Pompliano, BTC rekordy a další

Závěr

Doufám, že se vám dnešní kryptonovinky – Facebookovinky líbily a pokud se vám nechce čekat až na další díl, sledujte stránku KryptoHodler na Facebooku.

Co číst dále?

Fiat faily | Řekové budou pokutováni, pokud neutratí třetinu příjmu online!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.