Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Facebookovinky #2 | John McAfee se musel zbláznit! Longy na ATH, Twitter na blockchain, Itálie ruší cash, FED “tiskne” o závod

Na našem Facebooku se začaly dít věci a každou středu si společně projdeme některé novinky, zajímavosti či vtípky za uplynulý týden. Tentokrát bude řeč také o daňovém uprchlíkovi a kandidátovi na prezidenta. John McAfee je kontroverzní osobnost a leckdo ho nemá rád, ale jak sám říká, v životě se vždy někdo takový najde.

Facebookovinky

Máme tu druhé Facebookovinky. Minule jsme se společně mimo jiné podívali na metodu průměrování. Dnes nás opět čeká celá řada krátkých zpráviček a mimo jiné pak jeden z největších bláznů, v dobrém slova smyslu, v kryptokomunitě.

John McAfee

John Mcafee je známý jako šílenec, co neplatí daně, netají se, že dříve užíval drogy, a který veřejně hovoří o své znalosti prostitutek z různých zemí v souvislosti se svou prezidentskou kandidaturou. Ví se o něm, že si účtoval statisíce dolarů za propagaci projektů na Twitteru a že ho na útěku před americkým berňákem kdosi sledoval. Opakovaně se dostal do vazby v různých zemích, mj. ho např. zatkla guatemalská policie.

V kryptokomunitě není žádná další osobnost, jako je John McAfee! To si přiznejme rovnou. John je výstřední a rád na sebe poutá pozornost. Je také velký rebel a není to tak, že by dělal úplné nesmysly. Pro vše má svůj důvod, i jeho 10leté neplacení daní má vysvětlení. John McAfee totiž věří, že daňe jsou nezákonné a hlásí se k tzv. občanské neposlušnosti, která má v USA své historické kořeny.

Níže se nalézá hrstka jeho výroků, které vám pomůžou alespoň hrubými linkami dočrtnout obraz kryptopostavy jménem John McAfee.

Facebookovinky: longy na ATH, Twitter jde na blockchain, Itálie ruší cash, FED “tiskne” o závod a další

Závěr

Pevně věřím, že se vám dnešní kryptonovinky – Facebookovinky líbily. Snad jste se kulturně obohatili, zasmáli, odnesli dobrou náladu a něco nového se dozvěděli. A pokud se vám nechce čekat až na další díl, sledujte stránku KryptoHodler na Facebooku.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *