Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Facebookovinky #5 | Hodleři jsou legendy!

I v tomto díle Facebookovinek si společně projdeme nějaké novinky, zajímavosti a vtípky. Tentokrát tu máme něco z Ruska, WIN7 už není bezpečný, Wright blafoval a klíče nemá, těžba BTC je multimiliardový byznys a jak už asi tušíte, meme sekce je tentokrát na téma Hodleři jsou legendy.

Rusko a nová vláda

Něco se rychle odehrálo v ruské politické reprezentaci. Prezident Putin chce udělat nějaké změny v ústavě. Prakticky současně s tím jsme zaznamenali následující aktuality.

Kryptonovinky – Facebookovinky

Legendy ještě chvíli počkají, čekají nás totiž kryptonovinky. Za poslední týden jsme část odfiltrovali do kryptozpráv, aby toho tady nebylo příliš moc. Pojďme na další zprávy a aktuality, o kterých jsme vás informovali jen na fb.

Hodleři jsou legendy!

Všichni máme rádi memy o hodlerech. Jsou vtipné, zábavné a často je na nich i kus pravdy. Hodl je běh na dlouhou trať , bez trpělivosti z vás žádné legendy nebudou. A co může lépe zpříjemnit takovou dlouhou chvíli, než nějaký ten vtípek, že?

Tip: Co je to HODL (hold?), kdo je hodler, jak začít hodlovat a proč Bitcoin?

Grafy

Závěrem ještě dva zajímavé grafy. První ukazuje zisky těžařů v posledních letech i podíl poplatků a odměny za blok. Druhý graf ukazuje, jak v roce 2019 rostla dominance Bitcoinu.

Závěr

Ještě, že tu je sranda, jinak by to někdy nebyla žádná legrace! Dnešní Facebookovinky plné vtipů i čerstvých zpráv a novinek z kryptosvěta končí. Nebuďte smutní, další díl vyjde opět za týden a pokud nevydržíte, navštivte nás třeba na Facebooku.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

CZ/SK Kryptokomunita je malá a musíme držet při sobě!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *