Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Falešné objemy obchodování | Nasdaq má proti nim nový index

Druhá největší burza na světě Nasdaq uvedla index pro kryptoměny. Je navržen tak, aby odstranil falešné objemy (“fake trading volume”).

Index odstraňující falešné objemy obchodování

Nasdaq zalistoval kryptoměnový index CIX100, vytvořený společností Cryptoindex v květnu 2017. CIX100 je kryptoměnový tržní benchmark, který k analýze dat využívá algoritmus neuronové sítě. Vyhodnocuje data 100 nejlepších kryptoměn. Index, který údajně eliminuje falešné objemy, bere v úvahu více než 200 faktorů.

Na svém facebooku tým uvedl:

„Tým Cryptoindex.com má tu čest být zařazen na Nasdaq, který byl vždy klíčovou platformou pro institucionální investory pro sledování tradičních indexů. Nyní je čas na kryptoměnu. Metodika Cryptoindexu splňuje potřeby a požadavky silně regulovaných správců aktiv, plus institucionálních a profesionálních investorů.“

CIX100 je vyvážen každý měsíc a jsou zde zahrnuty pouze mince, které se po dobu nejméně tří po sobě jdoucích měsíců nachází v top 200. Jeho předpovědi založené na AI (umělé inteligenci) údajně dosahují denní přesnosti 82%.

Nově i na Google

Tento index je již také uveden na stránkách Reuters, Bloomberg, TradingView a nově také na Google. CryptoIndex.io to právě oznámil na svém blogu. Dodali k tomu:

„Je to velký krok pro celou kryptokomunitu, protože adaptace indexů – je další krok k hromadnému přijetí. Brzy uvidíme, jak bude krypto index běžným finančním nástrojem pro nováčky a institucionální investory.”

A co si myslíte o kryptoměnových indexech vy, jsou potřebné, nebo zbytečné? Dejte nám vědět do komentářů.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://dailyhodl.com/

Co číst dále?

Žena promluvila o údajném podvodu OneCoin a příznivci jí nyní vyhrožují smrtí!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *