Čtvrtek, 30 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nasdaq Vytvořil Altcoinový Index – 6 Nejslibnějších Kryptoměn Založených na Ethereu

Nasdaq uvedl index zaměřený na blockchainu Ethereum. Vložil do něj 6 kryptoměn postavených na Ethereu, které považuje za nejslibnější z této skupiny.

Nejslibnější ETH tokeny – altcoinový index Nasdaq

Altcoinový index nese název Defix, Decentralized Finance Index. Jedná se o index, ve kterém je 6 “nejslibnějších” kryptoměn, které byly založeny na platformě blockchainu kryptoměny Ethereum. Zařadili do něj tyto digitální měny: Augur, Gnosis, Amoveo, Numerai, Maker a 0x. Zároveň do něj zařadili pouze ty projekty, které splňují definici “DeFi” – decentralizované finanční projekty. Je to tedy také info o tom, které projekty Nasdaq považuje za nejslibnější v tomto odvětví.

Jak vidíte na obrázku níže (zdroj), altcoinový index DEFIX byl spuštěn před pár hodinami a od spuštění zatím roste s mírným růstem kryptomarketu.

nasdaq, altcoinový, index

  • NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotations) je největší ryze elektronická burza v USA a třetí největší burza na světě.

Mezitím se kvapně blíží termín spuštění obchodování Bakkt futures na Bitcoin. Ten byl stanoven na 23. září. Vzhledem k tomu, že budou jejich kontrakty fyzicky podložené a vypořádávané v Bitcoinu, je pro platformu životně důležité, aby svým zákazníkům poskytla bezpečné skladiště pro jejich kryptoměny během obchodování. Sklady byly otevřeny 6. září. Kryptoburza od provozovatele největších světových burz (ICE) Bakkt již také oznámila, že termín zahájení obchodování bude dodržen.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *