Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Žena promluvila o údajném podvodu OneCoin a příznivci jí nyní vyhrožují smrtí!

Žena z Velké Británie promluvila na BBC o projektu OneCoin. Chtěla spravedlnost a varovat ostatní před podvodem, nyní čelí násilným výhrůžkám.

Britka čelí výhrůžkám smrtí s projektem OneCoin

Žena dle svých slov sama investovala do projektu OneCoin 8 000 GBP (10 160 USD) a vyzvala svou rodinu a přátele, aby investovali dalších 220 000 GBP (280 000 USD). Všechny tyto peníze jsou nyní pryč.

O údajném pyramidovém schématu “kryptoměny” OneCoin proto přišla říct pravdu na veřejnosti. Chtěla zřejmě varovat další lidi, aby také nenaletěli. Jen McAdamsová říká, že po svém rozhovoru v podcastu na BBC obdržela sexuální a násilné hrozby od příznivců OneCoin. Vyhrožují jí dokonce smrtí za to, že se proti tomuto projektu vyjádřila.

“Je to hrozné, nadávky jsou odporné a hrozby se mi zdají velmi reálné, vždy se teď dívám přes rameno. Vybírá si to daň na mém zdraví, ale nevzdám se, dokud já a tisíce dalších obětí OneCoinu, neuvidíme nějakou formu spravedlnosti.”

Bilance pyramidy

„Prostřednictvím různých skupin obětí na celém světě vím, že jsou tu lidé, kteří jsou stejně jako já postiženi.

Investovali své životní úspory, přeskupili domy a přesvědčili své přátele a rodinu, aby se zapojili – a cítí se tak strašně jako já, protože jsme byli všichni podvedeni.

Myslíme si, že ve Velké Británii je kolem 70 000 obětí, […] zdá se, že se o to nikdo nezajímá.”

…Řekla Britka. BBC dále odhaduje, že od lidí ze 175 zemí projekt vybral až 4 miliardy GBP (cca 5 mld. USD), přičemž pouze ve Velké Británii až 96 milionů GBP (122 milionů USD). Vůdce OneCoinu, Dr. Ignatová, zmizela v roce 2017 a v březnu letošního roku ji američtí státní zástupci obvinili v nepřítomnosti z praním špinavých peněz. Ministerstvo spravedlnosti projekt označilo za old-school pyramidový systém.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.bbc.com/
https://www.coindesk.com/

Co číst dále?

Ford, BMW a další 3 automobilky budou v USA testovat blockchain k identifikaci vozidel

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *