Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Fidelity Digital Assets je v provozu! (Youtuber: Krypto Online Svet)

Máme tady obrovskou novinku, na kterou ve svém videu upozornil youtuber Krypto Online Svet. Investiční společnost Fidelity ohlašuje, že jsou již live. Jeden z největších správců aktiv na světě, společnost Fidelity Investments spravující majetek v hodnotě několika bilionů dolarů, již nabízí Bitcoin pro institucionální investory. Máme tady to, na co řada z nás již nějakou dobu čekala. Trh je však zatím bez zájmu.

Fidelity je již ve hře digitálních aktiv

Youtuber Krypto Online Svet se ve svém videu zmiňuje o tweetu Fidelity Digital Assets, dceřiné společnosti společnosti Fidelity Investments. Právě tato dceřiná společnost, zaměřená na kryptoměny, oznámila, že je již spuštěna (live). Bitcoin je tak nyní oficiálně zařazen do nabídky investiční společnost Fidelity, která spravuje aktiva v hodnotě bilionů dolarů.

Nejprve to vypadalo na recyklovanou zprávu z ledna, na kterou daný tweet odkazuje. Později se tato informace potvrdila, když vyšel článek na CNBC. Z něj plyne, že některým zákazníkům z řad profesionálních investorů (bohatých rodin, investičních fondů, atd.) bylo skutečně umožněno investovat již v lednu, jiným až nyní a další budou zřejmě následovat.

Projekt je v provozu, ale stále ještě není na 100 % hotový. Šéf Fidelity Digital Assets Tom Jessop k tomu dodává, že řada institucionálů je zatím v režimu „počkám a uvidím”.

Video

A níže si již můžete zhlédnout část videa, kde youtuber hovoří o tweetu, kterým Fidelity Digital Assets oznamuje svůj úspěšný vstup do kryptosvěta, chcete-li do světa digitálních aktiv. S trochou nadsázky můžeme říct, že instituce budou na jejich platformě hodlovat Bitcoin, časem i další kryptoaktiva.

-Kytka (fb stránka)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *