Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Harwarová peněženka Ledger oznamuje integraci kryptoburzy Coinbase, čímž zjednoduší nákupy kryptoměn

Nová spolupráce umožní uživatelům hardwarové peněženky přijímat zakoupené kryptoměny přímo do svých Ledger zařízení. Integrace má zjednodušit nákup kryptoměny a zvýšit bezpečí užiatelů.

Výrobce kryptoměnové hardwarové peněženky Ledger a kryptoburza Coinbase oznámili spolupráci s cílem zefektivnit nákupy kryptoměn a vytvořit jednodušší způsob převodu aktiv z burzy do vlastní úschovy.

Do aplikace Ledger Live, dostupné na počítači nebo mobilu, bude nově integrovaná funkce Coinbase Pay. Ta umožní převádět svá stávající krypto aktiva a provádět transakce přímo na zařízeních Ledger.

Tým popsal dosavadní proces převodu kryptoměn z burzy do vlastní úschovy jako nemotorný a navíc podle něj způsobil, že uživatelé byli zranitelní vůči potenciálním chybám.

Ian Rogers, ředitel pro zkušenosti ve společnosti Ledger, uvedl, že před spoluprací s kryptoburzou byl nákup kryptoměn a jejich převod do vlastní peněženky „únavný proces,” který se nyní zjednodušil.

Díky této integraci je pro uživatele kryptoměn mnohem snazší nakupovat přes Coinbase a nechat si prostředky přímo uložit do bezpečné úschovy na svém Ledgeru, uvedl Rogers.

Ledger věří, že kryptosvět vstupuje do nového cyklu, podpořeného nedávným spuštěním ETF, který přivede nové uživatele. I pro začátečníky může novinka nabídnout snazší „možnost, zvolit si digitální vlastnictví prostřednictvím vlastní správy.”

Noví uživatelé mohou začít svou krypto cestu s ETF, ale Ledger doufá, že i tito nováčci si nakonec zvolí vlastní správu, kterou poskytovatel peněženky popisuje jako „skutečný případ použití kryptoměn.“

Další:

ETF požírá svět! Snědly každou druhou třídu aktiv a jako dezert si dávají bitcoiny, říká investor Fred Krueger

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *