Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Investice do nemovitostí prostřednictvím tokenů postavených na ETH

4 realitní fondy v celkové hodnotě asi 100 milionů USD se přesunou do tokenů (pravděpodobně ERC-20). Investoři budou moct investovat do nemovitostí přímo na kryptomarketu.

Fondy nemovitostí se přesunou na blockchain

Jak by se vám líbilo nakupovat a prodávat reality a investovat do fondů nemovitostí přímo na trhu kryptoměn? Security tokeny postavené na platformě Ethereum představují podíly ve 4 realitních fondech s celkovou hodnotou asi 100 mil. $. Tento krok přinese investorům více svobody a likvidity. Vstoupit a vystoupit z realitního fondu by mohlo být díky blockchainu rychlejší a pohodlnější. Předpokládá se zapojení více než 1000 stávajících investorů a realitních makléřů.

„Překrytí mezi investory požadujícími tokeny a investory se zájmem o security tokeny [tokenizované cenné papíry] bylo nulové. Lidé kupovali tokeny, ale nekupovali je, aby investovali, kupovali je za účelem spekulace.“

Dosud to zvykem nebylo, jak uvádí partnerská společnost, která tokenizaci provede, Harbour. Investice do nemovitostí prostřednictvím fondu může být zajímavá v tom, že nemusíte kupovat celou nemovitost. Také odpadá starost o výběr nájmu či opravu vadného kohoutku. Tokenizace fondu nemovitostí je krok k vyšší likviditě. Také to zvýší dostupnost takové investice pro vás, kdo se pohybujete na kryptomarketu, ale nemáte třeba představu o nákupu akcií či podílových fondů. Lze očekávat, že s pokračováním tohoto trendu bude podobných možnosti přibývat.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://kryptomagazin.cz/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *