Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Investor Tim Draper se před 6 měsíci “schoval” do Bitcoinu: „Lidé se stěhují do věcí, které jsou lepší”

Známý kryptonadšenec a rizikový investor Tim Draper po pondělním propadu akciového trhu prozradil, že je již půl roku “schovaný” v kryptoměnách.

Rizikový investor se schovává do krypta

Kryptoměny jsou známé svou vysokou volatilitou. Když KryptoHodler nedávno informoval o 3,56% denním propadu akciového indexu Dow Jones, tak se to v porovnání s volatilitou Bitcoinu a dalších kryptoaktiv jevilo jako mírný vánek. U Bitcoinu jsme zvyklí na desítky procent denně…

Rizikovost kryptoměn je oproti jiným investicím značně vysoká. Přesto se investor Tim Draper dle svých slov rozhodl schovat do kryptoměn, kde hledá útočiště. Uvádí:

„Musím přiznat, že jsem byl mimo trh asi šest měsíců. Jsem na to docela hrdý a většinu svých věcí jsem přesunul do krypta a bitcoinu. Myslím, že to je nyní bezpečné útočiště, a myslím si, že tato korekce může skončit hůř, ale myslím, že jsme v nějaké zajímavé jízdě.“

Odvážné predikce

Tim Draper věří Bitcoinu a svůj názor rád šíří do světa. Níže pro zajímavost přidáváme některé jeho predikce a názory. Vždy mějte na paměti, že všechny podobné výroky jsou nezávazné a Tim jako investor do kryptoměn vložil hodně peněz.

Bitcoin za 250 000 dolarů:

„Myslím, že bitcoiny v roce 2022 nebo začátkem roku 2023 dosáhnou 250 000 dolarů, a to je velký posun odtud, kde je nyní. Myslím, že důvodem bude to, že bitcoin bude měnou volby.

Bitcoin měnou volby:

„..Budete mít na výběr. Řeknete: Hej, chci platit bankám dvě a půl až čtyři procenta pokaždé, když zaplatím

kreditní kartou? Nebo chci měnu, která je bez tření, otevřená, průhledná, globální a není svázaná nějaké politické síle? […] V určité chvíli lidé se lidé přesunou a bitcoin bude velkým vítězem.“

Měna budoucnosti:

“Lidé se stěhují do věcí, které jsou lepší. Jaký obchodník bude chtít zaplatit své dvě a půl až čtyři procenta bankám a společnostem vydávajícím kreditní karty? [..] Toto je zajímavý čas. Je to pro mě zřejmá věc. Myslím, že svět bude díky tomuto decentralizovanému hnutí mnohem lepší.”

Závěr

Rizikový investor a miliardář Tim Draper vsadil na Bitcoin a krypto. Dle jeho názoru bude Bitcoin měnou volby lidí, kteří se do něj přesunou i díky vysokým poplatkům za platbu kartou. Uvědomme si však, že sám do Bitcoinu investoval, tudíž není divu, že se ho snaží propagovat. Je však zajímavé, když miliardář řekne, že přesunul většinu majetku do kryptoměn. A co vy, udělali byste totéž, nebo byste se snažili nakoupit spíše nějaké nemovitosti či drahé kovy?

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

(Zdroj:Dailyhodl.com)

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *