Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

CEO Binance Changpeng Zhao: Craig Wright je podvodník!

Šéf Binance Changpeng Zhao (CZ) vyřkl slova, za která Craig Wright (CSW) obvykle žene lidi před soud. Samozvaný Satoshi, zakladatel BCHSV, je podvodník, říká CZ.

Changpeng Zhao vs. Craig Wright

Changpeng Zhao, známý také jako CZ, je spoluzakladatel a generální ředitel hlavní kryptoměnové burzy Binance. Craig Wright je zakladatel BCHSV a tvrdí o sobě, že je Satoshi Nakamoto, ačkoli nikdy nepodal žádný přesvědčivý důkaz. Když o něm kryptokomunita řekla, že je podvodník, začal některé lidi žalovat u soudu.

Nyní však šéf Binance Changpeng Zhao ukazuje, že se zřejmě žaloby neobává. Na svém Twitteru napsal, že CSW je podvodník, což podle něj dřív nebo později vyjde najevo. Uvádí:

CSW je podvod. Investice do podvodu nikdy nekončí dobře. Viz. níže. Čas ukáže.

Changpeng Zhao dodává:

„Na čínských sociálních médiích jsem v polovině roku 2018 nazval FCoin pyramidovým schématem. Jejich zakladatel nazval svůj vlastní plán “lepším vynálezem než Bitcoin” […] Kdo by řekl něco takového? O sobě? Kromě podvodníků.”

CZ vs. CSW

Vzpomeňme, na článek KryptoHodlera o Hodlonautovi, který byl mimochodem svého času hrubě vyhozen z jedné ze 2 největších CZ/SK bitcoinových skupin, kde již tehdy někteří admini zřejmě zapomněli, o čem je komunita a propadli iluzi své vlastní důležitosti. Zatímco tedy v dubnu 2019 pochybná cenzura zabránila informování většího množství lidí u nás a KryptoHodler čelil ostrým útokům, svět vyjadřoval podporu Hodlonautovi

, na kterého CSW vypsal odměnu.

Tehdy se přidal také Changpeng Zhao, který v reakci na útok BCHSV do řad komunity tuto kryptoměnu delistoval ze své burzy Binance.

Wright usiluje o získání zásluh a slávy za Bitcoin a setřít tak lesk, který BTC poskytuje decentralizace a fakt, že v jeho čele není žádná entita. To někteří považují za seriózní útok na samotnou podstatu Bitcoinu, jenž je ceněn právě za to, že nemá žádné vedení, žádnou osobu v čele… Faktem navíc zůstává, že CSW nikdy nepodal jediný přesvědčivý důkaz o svém autorství.

Závěr

CSW je australský počítačový vědec, který sám o sobě tvrdí, že je osobou stojící za pseudonymem Satoshi Nakamoto. Ten byl použit při publikování whitepaperu BTC, který byl vydán v roce 2009, a poté při spolupráci na realizaci. CZ však říká, že je to podvod a investice do podvodu (tím zřejmě myslí BCHSV) nikdy nekončí dobře. V jedné věci nelze než souhlasit – čas ukáže. Je podle vás Wright skutečně Satoshi, nebo podvodník? Napište nám to do komentářů.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

(Zdroj: Cointelegraph.com)

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *