Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Jakákoli větší korekce na Bitcoinu by byla dárkem, protože BTC vstupuje do nového paradigmatu, říká DonAlt

Pseudonymní analytik DonAlt se domnívá, že Bitcoin vstoupil do neprobádaných vod a pokud v blízké době zaznamená větší poklesy, budou příležitostí pro dlouhodobé držitele.

Zatímco cena Bitcoinu dravě stoupá nahoru a v pondělí téměř dosáhla nového ATH, někteří investoři se připravují na případnou korekci, která by poslala kryptomarket o několik desítek procent dolů.

DonAlt v novém videu na YouTube uvedl, že meteorický vzestup memecoinů v poslední době naznačuje, že pro bitcoiny je významná korekce již na dohled. Odkazuje tak na předešlé memecoinové mánie, po kterých v krátkém časovém sledu následovaly propady na kryptomarketu, s ohledem na nedávný růst memecoinů, kdy jen Dogecoin rostl asi o 70 % za 7 dní.

Když nyní memecoiny tak šíleně rostou, tak může bull run vypěnit již brzy, říká DonAlt a dodává:

..A myslím, že to může velmi snadno vést k poměrně značnému pullbacku. Pokud nás čeká značná cenová korekce, řekl bych na 45 000 až 50 000 dolarů, tak si myslím, že k tomu může dojít právě na základě pěnivých úrovní, ke kterým se dostáváme, ale také jsme v novém paradigmatu, jakkoli to zní u ETF hloupě.

Bitcoin získal zcela novou investorskou základnu a jsou to skutečně investoři.

Taková korekce by mohla u řady obchodníků vyvolat smíšené pocity. Analytik však říká, že ve skutečnosti byl výprodej požehnáním pro dlouhodobé investory.

Nebojím se, protože bych byl rád, kdyby přišla jistá korekce, abych si mohl koupit nějaké altcoiny. To je to, co chci udělat: koupit některé z těch, které vypumpovaly nahoru. Dogecoin se na mě usmívá… Problém je v tom, že se to nemusí stáhnout dolů a pak mám smůlu, ale v tu chvíli to tak je.

Úrovně pěny [jsou] vysoké. Bitcoin je na odporu, je to opravdu odporná rezistence, pokud se bavíme o měsíčním grafu, jsme tam potřetí. […]

Myslím, že pokud to půjde dolů a pokud dostaneme dar větší korekce, je to ten okamžik, kdy chcete kupovat, a pak si ty koupené položky na chvíli ponechat.

DonAlt však jedním dechem dodává, že žádná korekce není jistá a sám nevěří, že je nyní čas být extrémně bearish a věštit nyní nějaký kolaps na trhu ve stylu analytiků, jako je Capo.

Další:

Amerika se nachází v předvečer bankovní krize, varuje bývalý představitel MMF: Stovkám věřitelů hrozí pád

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *