Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

John McAfee bere zpět svou sázku a navíc kritizuje Bitcoin

John McAfee právě odmítl dodržet svou “kul*rvoucí” sázku a otočil se zády k Bitcoinu. Predikce a slib, který nás bavil více než dva roky, byl předčasně “snězen”. Zde si hned ukážeme co se stalo, jak to bylo a proč je to možná dobře.

(Ne)slavná sázka předčasně stažena

John McAfee se právě rozhodl úplně otočit svůj postoj k Bitcoinu. Stačil k tomu jeden tweet a náš slavný kryptonadšenec stáhl zpět svou sázku. Bláznivá sázka staršího pána skončila tím, že se otočil zády k Bitcoinu a nazval své fanoušky idioty, pokud mu věřili, že by něco takového udělal.

Připomeňme, že McAfee se nechal slyšet, že pokud Bitcoin nedosáhne do 31. prosince 2020 1 milion dolarů, sní svůj penis v národní televizi.

To se dalo čekat

John ruší sázku a nebude plnit svůj slib, což jsme samozřejmě ani nečekali. Co by se však čekat dalo, je, že se bude svých slov ohledně ceny BTC držet až do konce a pak případně uzná chybu. Místo toho však John úplně otočil. Roky své sledující krmil vtipnou kaší a pak je nazval idioty, protože mu to sežrali, zatímco on odmítl sníst, co si sám navařil.

To se dalo čekat, ale ty okolnosti…

Závěrem

McAfee ve svém tweetu přirovnal Bitcoin k Fordu model T (výroba 1908 až 1927) a naznačil, že nemá budoucnost. Uvedl, že to vše byla pouze hra k získání více uživatelů, „a fungovalo to.” Bylo to však spíš pro získání slávy pro sebe, než pro Bitcoin a nyní, když už kampaň skončila, skončil i důvod, proč bychom měli Johna nadále sledovat nebo o něm psát. Sbohem Johne, bez tvé sázky bude kryptosvět vážnější a ponurejší, ale aspoň už nebudeme muset v článku o kryptoměnách řešit něčí penis! A s touto bombou bychom celý příběh mohli ukončit.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

HODL | Rekapitulace největších událostí roku 2019 v kryptosvětě a na marketu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *