Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kniha zdarma ke stažení: Vynález jménem Bitcoin

Ať už jste nováček nebo se v kryptosvětě pohybujete delší dobu, přečíst si nějakou knihu o Bitcoinu je určitě dobrý nápad. Díky překladu do češtiny od Braiins Publishing vás můžeme s radostí odkázat na publikaci Vynález jménem Bitcoin. Kniha je navíc zcela zdarma!

Vynález jménem Bitcoin

Jak už možná víte, první kryptoměnový těžařský pool na světě vznikl v České republice. Mají ho na svědomí ti stejní lidé, kteří se nyní rozhodli, jak sami říkají, přeložit „své oblíbené knihy o Bitcoinu, protože je sami chceme. […] Máme pár oblíbených světových autorů, a tak jsme si řekli, že je přeložíme, když to nikdo jiný nechce udělat.”

To je skvělé, co říkáte? Rozhlodli jsme se proto, že se Hodler přidá k těm, kteří tuto iniciativu podpoří. Informovat vás o tom, že si můžete přečíst překlad známých bitcoinových knížek, je to nejmenší, co můžeme udělat. Určitě využijte toho, že se můžete vzdělávat a nebude vás to stát ani satoshi.

Knihu Vynález jménem Bitcoin si můžete zcela zdarma a bez jakýchkoli regstrací či podmínek stáhnout ZDE

.

První kousek do knihovny

Knihu Vynález jménem Bitcoin napsal Yan Pritzker a najdete v ní základní informace o Bitcoinu. Je tak vhodná především pro začátečníky. Jedná se o první překlad, který tým Braiins plánuje, přičemž uvádějí, že chtějí mít knihu pro každého člena rodiny. To bude dále zahrnovat tato díla, která si postupně budeté mít možnost zaobstarat v češtině:

  1. Bitcoin Money Book od Michaela Carase pro děti,
  2. Inventing Bitcoin od Yana Prizkera pro začátečníky,
  3. The Bitcoin Standard od Safedeana Ammouse pro pokročilé,
  4. Překlad a výklad bitcoinového whitepaperu pro náročné.

TIP: Trochu Lepší | Bitcoin – Co Budete Vědět, Když si Přečtete Knihu Andrease Antonopoulose

Závěr

Určitě tuto možnost využijte a knihu Vynález jménem Bitcoin od Yana Pritzkera si stáhnete a přečtete. „Doufáme, že se komunitě tyto knihy o Bitcoinu od předních zahraničních autorů budou líbit,” dodává společnost Braiins. Kromě toho hledají vývojáře, takže pokud se na to cítíte, můžete se jim ozvat.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *