Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto je na cestě k dosažení 1 miliardy uživatelů do konce roku 2025, říká on-chain analytik Willy Woo

Zatímco konzervativnější odhady od společnosti Boston Consulting Group předpovídají, že kryptoprůmysl dosáhne své první miliardy uživatelů do roku 2030, analytik Willy Woo očekává dosažení milníku již příští rok.

Kryptoměny se z okrajové záležitosti stávají stále více masově využívanou finanční technologií. S rostoucím počtem uživatelů se začíná blížit milník dosažení první miliardy lidí v kryptu.

Analytik Willy Woo v příspěvku z 29. dubna na X uvedl:

Do konce roku 2025 budou mít kryptoměny 1 MILIARDU uživatelů. Extrapolace mnoha nezávislých předchozích studií je v tomto grafu.

Společnost Binance odhaduje, že 65 % uživatelů kryptoměn drží Bitcoin.

Komplexní analýza sklidila chválu Daniela Battena, investora a autora prognózy Bitcoin ESG Forecast. Uvedl, že Wooův graf je prvním komplexním modelem sloužícím ke zmapování aktuálního počtu uživatelů kryptoměn a k odhadu časového termínu pro dosažení první miliardy lidí.

Graf definuje uživatele kryptoměn jako jedinečné entity, které dokončily ověření Know Your Customer (KYC) a provedly transakce na blockchainu. Dosažní 1 miliardy uživatelů by byl důležitý milník pro přijetí kryptoměn mainstreamem a potenciální růst ceny.

Při současných 580 milionech uživatelů však k dosažení první miliardy bude potřeba 72% růst, což podle jiných odhadů potrvá déle. Již dříve, ve společné zprávě z roku 2022, největší světová poradenská společnost pro management Boston Consulting Group, Bitget a Foresight Ventures predikovaly dosažení milníku do roku 2030.

Další:

Americký prezidentský kandidát Robert F. Kennedy říká, že dá celý rozpočet USA „na blockchain“ kvůli transparentnosti

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *