Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Online Svet | Bitcoin za 100 Tisíc $ v Roce 2021? Calibra Peněženka Může Podporovat Bitcoin i Akcie…

Je zde pravidelný páteční Krypto Online Svet na KryptoHodlerovi. Dnes Julius musel narychlo odejít, takže to vezmu za něj a jen krátce projdeme dvě velmi zajímavá témata, než si společně pustíme další informacemi našlapané video. První na řadě bude cena Bitcoinu, která se po brutálním růstu dočkala korekce. Pak zde máme spekulace ohledně peněženky kryptoměny Facebooku, která by kromě Libry mohla podporovat i řadu dalších kryptoměn, aktiv a dalších věcí.

Bitcoin se dočkal korekce

A s ním strmě zakolísal i zbytek kryptomarketu. Po tak strmém růstu, který krátkodobě dostal cenu Bitcoinu až téměř na 14 tisíc dolarů, jsme již korekci očekávali asi všichni. Na Hodlerovi jsme na to upozorňovali jen pár hodin před tím, než lavina odstartovala (ZDE). Teď už asi můžeme jen čekat, co si pro nás Bitcoin připraví. Aktuálně se obchoduje asi za 12 tisíc, přičemž korekce šla až na cca 10 500 $.

Situace je zajímavá hned dvojnásob

Jednak můžeme sledovat, zda se po korekci Bitcoin rychle vzchopí a naváže na předešlý růst, nebo zda je bull run u konce a půjdeme mnohem hlouběji. Dále nás samozřejmě zajímá situace na altcoinech, které poslední dobou dostávájí pořádně zabrat, až na pár výjimek. Některé z nich jsou již na poměrně zajímavých výprodejových úrovních. Předpovědět, kdy se trh otočí a altcoiny opět začnou oproti Bitcoinu růst, je však takřka nemožné. Klidně to může trvat měsíce, stejně jako se to může otočit za týden. Uvidíme.

Bitcoin za 100 tisíc dolarů v roce 2021

Jak uvidíte ve videu, podle některých odhadů z roku 2014 by se Bitcoin mohl dostat ještě mnohem výše. Nutno říct, že zatím se daná predikce poměrně přesvědčivě plní. Bitcoin zatím dlouhodobě roste a pokud se tento trend udrží, mohla by se daná předpověď splnit. 100 tisíc dolarů bychom tak mohli na cmc vidět již někdy v polovině roku 2021.

Calibra peněženka může podporovat Bitcoin, akcie a řadu dalších aktiv

Facebook coin na sebe poměrně úspěšně strhává vlnu pozornosti. Možná to není nejlepší příklad toho, jak by měla vypadat kryptoměna. A celkem určitě se žádná světová vláda příliš netěší, když vidí konkurenční korporátní měnu s globálním potenciálem miliard uživatelů. To zavání průserem, nemyslíte?

Na druhou stranu jde o trhák, který miliardám lidí řekne, že jsou tu nějaké kryptoměny. A dnes tu máme spekulace, že by Calibra peněženka mohla kromě kryptoměny facebooku podporovat také Bitcoin, Ethereum a několik dalších kryptoměn. A to ještě není vše.

Kromě toho by totiž mohla podporovat také akcie, dluhopisy i komodity. Bylo by velmi zajímavé mít možnost uložit si do vlastní peněženky tato tradiční aktiva v tokenizované podobě, co říkáte?

Navíc by zde pravděpodobně mohla být uložena i veškerá naše data ohledně chování na internetu, vyhledávání, či dokonce zdravotní stav atd. Prakticky by daná peněženka mohla plnit funkci jakési digitální identity pro Web3. To už začíná být trochu děsivé, co říkáte?

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

TIP redakce: Kryptomarket | Bitcoinové Indikátory na ATH

Video

Tento článek čtenářům webu Hodler (KryptoHodler.cz) přináší youtube kanál Krypto Online Svet. Níže si můžete zkouknout video. Tento pravidelný pořad vychází každý pátek večer.

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, dále třeba na Instagramu a přidej se do naší diskuzní HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *