Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Online Svet | Co přinese přesun majetku na mileniály

Začíná sobotní hromada informací na oblíbeném českém kryptowebu KryptoHodler.cz. Je zde pravidelný sobotní dvojdíl videoseriálu Krypto Online Svet. Čekají vás tedy rovnou dvě nabitá videa slovenského youtubera, tak jako vždy, s krátkou předmluvou. Hlavním tématem je přesun majetku na mileniály, ale dozvíte se mnohem víc.

INFO: Tento pravidelný sobotní pořad ve slovenském jazyce vám ve spolupráci s KryptoHodler.cz přináší youtube kanál Krypto Online Svet.

Úvod

Máme tu ďalší dvojdiel Krypto Online Svet série. Bitcoin cena ide do strany a hlavné témy sú jasné. V štandardnom technickom okienku si navyše objasníme čo to znamená Sybil Attack. Prajem príjemne čítanie a pozeranie.

Presun majetku na mileniály

V nasledujúcich 10 rokov nastane presun majetku na tzv. mileniály, to znamená obyvateľov narodených medzi 1981 až 1996, ktorí začiatkom 21. storočia dosiahli prahu dospelosti. Hlavne v USA príde k dedeniu majetku z Baby boom obyvateľov narodených v 1950 -1960 v hodnote až 68 billiónov USD na mileniály. Aké to bude mať následky a kam tento majetok bude smerovať? Mohlo by to byť aj do kryptomen…

FED a zadluženost – kedy kúpiť Bitcoin

V druhom videu si prejdeme názor Marka Juska na to, kedy kúpiť Bitcoin. Porovnal to s akciami Amazon. ..Už aj podla FEDu je stúpajúca americká zadlženosť neudržateľná, ale FED s tým nič neurobí.

Závěr

Věříme, že jste si i tentokrát odnesli řadu zajímavých informací. Dnes nás ještě čeká SPPN a zítra v 18:00 jako každou neděli týdeník HODL. A pokud máte co říct k přesunu majetku na mileniály, rozhodně si to nenechávejte pro sebe.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Craig Wright předpovídal: BTC a LTC budou mrtvé do 15. listopadu 2019

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *