Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Craig Wright předpovídal: BTC a LTC budou mrtvé do 15. listopadu 2019

V listopadu 2018, samozvaný tvůrce Bitcoinu, Craig Wright předpověděl, že kryptoměny BTC a LTC budou do roka mrtvé. Komunita na Twitteru mu nyní jeho předpověď připomíná.

Wright: jdou mrtvé mince

Komunita na Twitteru se baví připomínkou výroku Craiga Wrighta. Arthur van Pelt – Dragon Industries ve svém tweetu připomíná příspěvek, kde Wright předvídá konec Bitcoinu a Litecoinu:

Kdo si pamatuje Craigovo tvrzení, že něco odhalil, něco o SegWitu, něco o mrtvém Bitcoinu?”

wright, mrtvý, btc, ltc

„Ukáže se, že BTC a LTC nemají žádný užitek a jsou mrtvé. Přichází mrtvý coin.”

Takto před rokem Craig Wright očernil projekt, o kterém tvrdí, že je jeho tvůrcem – Bitcoin. Použil přitom analogii z filmu Zelená míle natočeného podle knihy Stephena Kinga. Film líčí popravu muže s nadpřirozenými schopnostmi za vraždu dvou dětí, kterou nespáchal, ale naopak se snažil děti svými schopnostmi vyléčit. Otázkou je, zda si Wright tuto okolnost uvědomil. Pokud bychom tu analogii totiž vzali doslova, je Wright neoblíbeným hloupým strážcem “věznice”, který se těší na to, až popraví nevinné mince BTC a LTC s výjimečnými schopnostmi, a to již zítra!

To se nestane

Není divu, že mu jeho slova málokdo věří. V citovaném tweetu dále uvádí, že by konec LTC a BTC, který predikoval do zítřka (15. 11. 2019), měl mít něco společného s jakousi neopravitelnou chybou kódu Segregated witness (SegWit), který je implementován v Bitcoinu a Litecoinu za účelem řešení některých problémů vč. škálovatelnosti. Po skandálu autor zmizel z Twitteru a přestože útočil na Bitcoin i komunitu, stále o sobě tvrdí, že je Satoshi Nakamoto

.

Dokonce se soudí s lidmi, kteří řekli, že je lhář. Jde o nelichotivou postavu bitcoinové komunity, která těží z anonymity tvůrce Bitcoinu a z faktu, že BTC nikdo neovládá. Přichází, aby si veškeré zásluhy přivlastnil pro sebe. Zároveň jde o klasický spor, kdy Wright od začátku kritizuje řešení SegWit pro lehčí bloky, zatímco svůj fork BCHSV forku BCH původního Bitcoinu se pokouší škálovat prostřednictvím zvětšování velikosti bloků.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

#SPPN 35 | Do konce roku už zbývá jen 48 dní!

Zdroj:
https://bitcoinist.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *