Neděle, 16 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Krypto Zprávy (10. 6.) | Nepříjemné Regulace, Decentralizace Soc. Sítí, Oběd s W. Buffetem…

První červnový týden přinesl řadu více i méně pozitivních zpráv, tak se na ně pojďme podívat. EOS pracuje na vlastní sociální síti ■ Justin Sun (TRON) poobědvá s Warrenem Buffettem ■ LocalBitcoins odstraní obchodování za hotovost pro regulace ■ Vitalik Buterin označil Bitcoin SV za scam ■ V Indii je navržen zákon, který navrhuje 10 let vězení za držení kryptoměn ■ Bittrex 21. června delistuje 32 kryptoměn pro trh USA.

Krypto Zprávy vám přináší youtube kanál Online investice.

Pondělí ■ EOS pracuje na vlastní sociální síti

Block.one – společnost stojící za kryptoměnou EOS se chystá propojit svět sociálních médií s blockchainem prostřednictvím vlastní sociální sítě s názvem Voice. Platforma bude využívat blockchain EOSu, který má dodat transparentnost. Nebudou zde ani žádné algoritmy na podsouvání reklamního obsahu.

Sociální síť chce změnit obchodní model, kdy velké společnosti prodávají data svých uživatelů, které následně zasypávají reklamou. Součástí týmu Block.one je i Dan Larimer, který má zkušenosti se spuštěním platformy Steemit a přišel také s algoritmem Delegated Proof of Stake.

(Zdroj: https://kryptomagazin.cz)

John McAfee na svém Twitteru odhalil název své připravované kryptoměny – Freedom Coin

McAfeeho kryptoměna se bude jmenovat McAfee Freedom Coin. Tato kryptoměna nebude vázaná na fiat ani jinou kryptoměnu a její hodnota ve vztahu k jiné měně bude vždy nulová. Těžko říct, jak chce dosáhnout toho, aby se za ni dalo koupit něco jiného. Tato kryptoměna má řešit problém směny.

(Zdroj: https://www.coindesk.com)

Úterý ■ Justin Sun (TRON) poobědvá s Warrenem Buffettem

Představitel kryptoměny TRON Justin Sun poobědvá s Warrenem Buffettem. To se stane na základě vyhrané charitativní aukce na eBay, kdy hlavní představitel TRONu nabídl přes 4,5 milionů dolarů, které poputují na charitu.

Hlavní představitel kryptoměny TRON bude chtít přiblížit myšlenku kryptoměn známému investorovi, který sám několikrát prohlásil, že kryptoměny jsou horší než jed na krysy.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

LocalBitcoins odstraní obchodování za hotovost pro přísné regulace

Globální peer-to-peer směnárna, kde jste si prostřednictvím aplikace mohli snadno vyhledat v okolí někoho, od koho si koupit Bitcoin nebo mu ho prodat, potvrdila odstranění obchodování v místních fiat měnách. Oficiální vyjádření zní takto:

„Abychom se mohli přizpůsobit současnému regulačnímu prostředí, museli, jsme přehodnotit naši politiku týkající se lokálních hotovostních obchodů, jakož i geografických oblastí, kde jsou naše služby k dispozici. V důsledku toho byly v sobotu 1. června na naší platformě zakázány inzeráty v kategorii peníze, nebo-li obchody za hotovost.”

Důvodem bude zřejmě skutečnost, že LocalBitcoins brzy bude monitorován finančním úřadem ve Finsku. Uživatelé této služby nyní nabývají dojmu, že LocalBitcoins skrz regulace ztratil svůj význam.

(Zdroj: https://cointelegraph.com)

Středa ■ Vitalik Buterin označil Bitcoin SV za scam

Bitcoin SV poslední dny a týdny zažil téměř čtyřnásobný nárůst ceny. A to i navzdory velmi špatným zprávám, což vzhledem k chybějícímu fundamentu vyvolává podezření, zda jde vůbec o zájem investorů nebo pouze manipulaci.

Sám Vitalik Buterin se k této kryptoměně vyjádřil velmi krátce s konstatováním, že Bitcoin SV je prostě podvod. Dále se pustil do centralizovaných burz, s nimiž nesouhlasí a tíhne spíše k těm decentralizovaným.

(Zdroj: https://kryptomagazin.cz)

Pátek ■ V Indii je navržen zákon! Navrhovaná regulace stanovuje 10 let vězení za držení kryptoměn

Zákonodárci v Indii navrhli zákon, který by vlastnictví Bitcoinu postavil za hranici zákona a znamenalo by 10letý trest odnětí svobody pro každého odhaleného držitele kryptoměn. V případě schválení navrhovaného zákona by každý, kdo vlastní kryptoměny, se jich musel do 90 dnů zbavit.

Indická vláda se bojí vlivu, který by mohly mít kryptoměny na její ekonomiku. Ovšem plánovaná státní měna Digital Rupee by pod tato měřítka nespadala.

(Zdroj: https://kryptohodler.cz/)

Sobota ■ Bittrex plánuje 21. června delistovat 32 kryptoměn pro trh USA

Toto je způsobeno s největší pravděpodobností rostoucí nejistotou ohledně předpisů Kryptoměn v USA. Mezi vyřazované kryptoměny patří například Qtum nebo Storm. Uživatelů z ostatních států se toto delistování netýká.

(Zdroj: https://www.altcoinbuzz.io)

TIP redakce: Krypto Online Svet | Bitcoin Jako Negativně Korelované Aktivum k Akciím a Zlatu?

Video

Krypto Zprávy čtenářům webu Hodler (KryptoHodler.cz) přináší youtube kanál Online investice. Níže si můžete zkouknout videoverzi zpráv. Pravidelné aktuality z kryptosvěta vychází každé pondělí v 18:00, dnes však výjimečně až ve 20:30.

https://youtu.be/Ek3LCDhycXI

Pokud se vám video a tento pořad o kryptoměnách líbí, odměňte nás lajkem po rozkliknutí videa. KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku. Dále nás najdeš třeba na Instagramu, nebo v naší diskuzní HODL skupině.  Sleduj nás a zapoj se! 🙂 Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *