Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoburza Binance zaznamenala únik kódu na GitHubu! Je zastaralý a představuje zanedbatelné riziko, uvedla

Podle Binance uniklé informace na GitHubu představují zanedbatelné riziko pro uživatele . Ve svých dřívějších žádostech o zastavení šíření  však uvedla, že jde o „významné riziko“ pro burzu.

Kryptoměnová burza Binance odmítá, že by jí unikla vysoce citlivá mezipaměť interních hesel a kódu. To, co bylo na GitHubu údajně vystaveno celé měsíce, je podle společnosti zastaralý kód a představuje tak velmi nízké riziko.

Zprávu o úniku ve středu zveřejnili novináři z 404 Media. Ti uvedli, že existovala mezipaměť kódu, diagramů infrastruktury, interních hesel a dalších technických informací, včetně informací o tom, jak burza provádí hesla a vícefaktorové ověřování.

Binance podle novinářů úspěšně požádala GitHub, aby soubory vyčistil prostřednictvím žádosti o zastavení šíření z 24. ledna, kde burza uvedla, že informace představují značné riziko a byly zveřejněny bez povolení.

V žádosti údajně zaznělo, že informace jsou:

..Interním kódem našeho klienta, který pro Binance představuje značné riziko a způsobuje vážné finanční škody Binance a zmatek/poškození uživatele.

Upravený snímek obrazovky s informacemi dříve dostupnými na GitHubu. Zdroj: 404 Media

Binance ubezpečila zákazníky, že únik nepředstavuje vyšší než zanedbatelné riziko pro bezpečnost uživatelů, jejich aktiv nebo celé platformy. Zastaralost zveřejněných informací podle kryptoburzy nenabízí možnost jejich zneužití hackery.

Binance uvedla, že bude chránit své minulé nebo současné duševní vlastnictví a bude se snažit zmírnit škody způsobené „zbytečným zmatkem nebo neopodstatněnými obavami ze zveřejnění soukromých dat“ a proto podala žádost o zastavení šíření na GitHubu a podniká právní kroky proti uživateli, který je zveřejnil.

Další:

Katastrofální výsledky veřejné komunikace kryptosektoru! Nevládní orgán USA FINRA odhalil 70% pochybení

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *