Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptomarket krvácí a cena Bitcoinu prudce klesá, zatímco někteří analytici varují před hlubším propadem BTC

Někteří analytici varují před mnohem nižšími cenami Bitcoinu (BTC), zatímco kryptomarket zažívá další červenou lázeň. Může to být medvědí past, ale také začátek hlubší korekce.

Na hodlerském webu vždy připomínáme, že dlouhodobé investice nesmí být ovlivněny krátkodobou panikou a rozhodování o svých portfoliích byste neměli činit na základě námi citovaných tržních analýz, ale podle své vlastní strategie.

To platí i tentokrát, když se cena Bitcoinu propadla pod 58 tisíc dolarů a jako obvykle s sebou strhla směrem dolů také altcoiny. Aktuálně se BTC obchoduje za 57 700 dolarů po 4,31% propadu oproti ceně před 24 hodinami, což je poprvé, kdy hlavní kryptoaktivum kleslo pod hranici 58 000 USD za více než dva měsíce.

Oblíbený pseudonymní analytik DonAlt říká svým 566 900 sledujícím na X, že Bitcoin by mohl zůstat v medvědím trendu, pokud nezíská klíčovou úroveň jako podporu na týdenním grafu.

BTC aktualizace: shitty medvědí retest udělal svou práci. Nejsem si jistý, jestli shitty support udělá svou práci znovu. Dává smysl být opatrný ke všemu, dokud nebude znovu dosaženo 63 800 dolarů nebo dokud nebudou dotčeny nižší supporty. Do té doby je podstupování rizika vyloučeno.

Pseudonymní analytik Flow Horse zašel ještě dál a uvedl, že je možná čas zvážit, že by nebylo nemožné, aby bitcoiny klesly na hranici 40 000 $.

Trh je stále ukolébán pocitem přílišné sebedůvěry ohledně toho, jak nízko bychom mohli jít, kdyby se toto rozpětí prolomilo. Téměř každý, koho vidím na své timeline a v chatech a kdo se jen na chvíli stane bearish, přemýšlí v rámci několika málo bodů, pokud jde o minima. Vůbec nejsou ochotni uvažovat o tom, že by Bitcoin znovu dosáhl byť jen 40 000 dolarů. To je ze zřejmých důvodů krátkozraké, uvedl.

Velká část viny za pokles ceny Bitcoinu je připisována zaniklé japonské kryptoburze Mt. Gox, která už tento měsíc začíná splácet BTC v hodnotě přibližně 8,5 miliardy dolarů svým věřitelům.

Ačkoli někteří analytici vidí za propadem začátek mnohem hlubší korekce, také se může jednat o tzv. past na medvědy, což je označení, které analytici používají pro scénář zahrnující krátkodobý strmý propad, který přitáhne shorty a následný odraz a růst, který je zlikviduje.

Další:

Komisař SEC Mark Uyeda: Přístup komise ke kryptu nenapomáhá tvorbě kapitálu ani nechrání investory

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *