Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptonepřátelská americká senátorka Elizabeth Warrenová nyní útočí na krypto prostřednictvím fentanylu

Senátorka Elizabeth Warrenová, obávaná kryptosektorem pro svou neutuchající snahou zničit jakýmkoli dostupným způsobem kryptoměny, tvrdí, že hrají „stále prominentnější roli“ v průmyslu fentanylu.

Senátorka Spojených států Elizabeth Warrenová společně s Williamem Cassidym požadují od drogových agentur aktuální informace o jejich nejnovějších zjištěních a snahách týkajících se používání kryptoměn na nelegálním trhu s fentanylem.

V dopise adresovaném řediteli Úřadu pro národní politiku kontroly drog Rahulovi Guptovi a správkyni Úřadu pro boj s drogami Anne Melisse Milgramové Warrenová s Cassidym uvádějí:

Požadujeme aktuální informace o akcích Bidenovy administrativy s cílem zasáhnout proti zneužívání kryptoměn obchodníky s drogami k rozvoji jejich podnikání a praní jejich neoprávněně získaných zisků.

Warrenová zopakovala své dřívější tvrzení, že jsou kryptoměny stále více využívány v obchodu s fentanylem, přičemž tato extrémně nebezpečná droga následně většinou končí ve Spojených státech ke spotřebě.

Tvrzení vychází z vyšetřování z května 2023, které údajně zjistilo, že asi 80 čínských společností dodávajících prekurzory fentanylu obdrželo krypto za téměř 30 miliard dolarů.

Od drogových agentur pak oba politici chtějí do 14. června info ohledně toho, jak významnou roli podle nich hraje kryptoměna v obchodování s drogami, jaké nové iniciativy budou implementovány v příštích 12 měsících a jaké metriky budou použity.

Warrenová se dříve stala terčem kritiky za to, když v rámci své anti kryptoměnové agendy uvedla nesprávně vyložená data o financování teroristických aktivit Hamasu souvisejících s izraelsko-palestinskou válkou. Šlo o nesprávný výklad článku The Wall Street Journal z října 2023.

Zajímavostí je, že proti senátorce Warrenové kandiduje na senátora za Massachusetts právník a obhájce XRP John Deaton. Na konferenci Consensus Deaton uvedl:

Vychutnávám si den, kdy se s ní postavím na pódiu a budeme mluvit o příjmové nerovnosti a o problému s opiáty.

Další:

Rally na Solaně (SOL) je u konce a blíží se propad na 80 dolarů, plyne z predikce populárního analytika Bluntze

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *