Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Memecoin TRUMP se zotavuje po krátkém ale prudkém propadu během rozsudku „vinen” Donalda Trumpa

TRUMP token se zotavuje z ošklivého propadu poté, co byl bývalý americký prezident Donald Trump shledán soudem vinným. Rostl naopak BODEN.

Největší memecoin spojený s kandidátem na prezidenta Spojených států Donaldem Trumpem se propadl asi o 16 % chvíli poté, co byl shledán vinným z 34 trestných činů za falšování obchodních záznamů.

Případ souvisí s tím, že Trump zatajil platbu pornoherečce Stormy Daniels. Bývalý prezident USA to označil za ostudu a trvá na své nevině:

Byl to zmanipulovaný proces vedený zkorumpovaným soudcem.

Udělala to Bidenova administrativa, aby zranila nebo poškodila politického protivníka. […] Skutečný verdikt přinesou prezidentské volby, dodal.

Během krátkého 20minutového okna po zveřejnění novinky memecoin MAGA (TRUMP) spadl z 13,5 na 11,3 USD. Propad však trval jen pár minut a token se následně vrátil zpět.

Aktuálně se Trumpův token obchoduje za 14,1 dolaru poté, co byl agresivně vykoupen dip.

Mezitím memecoin Jeo Boden (BODEN), pojmenovaný podle Trumpova politického rivala prezidenta Joe Bidena, vykázal zcela opačný scénář. Po rozsudku krátce vypumpoval a následně se zřítil. Aktuálně se dokonce obchoduje za ještě nižší cenu než před verdiktem poroty.

Žádný z těchto tokenů ani jejich kopií není oficiálně spojen s žádným politikem, ačkoli Trump drží “své vlastní” memecoiny za několik milionů dolarů.

Další:

IBIT od BlackRocku předbíhá Grayscale GBTC! Bitcoinové ETF fondy již dohromady drží přes 1 milion coinů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *