Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Můj rozsah nejvyšší ceny Bitcoinu v příštích 18 měsících je 250 tisíc až 1 milion USD: CEO Strike Jack Mallers

Jack Mallers, CEO Bitcoinové (BTC) peněženky a platební aplikace Strike, v nejnovějším rozhovoru hovořil o důvodech svého optimismu ohledně růstu ceny hlavní kryptoměny – nesouvisí s grafem.

Podnikatel a vývojář Mallers v rozhovoru s Danielou Cambone uvedl, že si myslí, že americká vláda začne tisknout peníze, aby zaplatila své rekordně vysoké dluhové závazky ve výši 34,577 bilionu dolarů.

Tiskem peněz se jejich hodnta znehodnotí, což jen přispěje k tomu, aby investoři hromadili aktiva, jako je Bitcoin. A protože politici nemohou tisk zastavit, bude BTC podle Mallerse růst hodně vysoko.

Nemyslím si, že Trump, Biden nebo RFK vstanou a řeknou: „Seberu vám zdravotní péči. Nafouknu všechno kolem vás. Zničím všechno, co znáte. Všechny vaše bankovní vklady jsou pryč. Budeme procházet Velkou hospodářskou krizí, protože je to v nejlepším zájmu Ameriky.“

To politici nedělají. Myslím si, že politici řeknou: „Tady máte hromadu věcí zadarmo a proto byste mě měli volit.” A budou muset zaplnit díru po tomto deficitu…

Mallers tak říká, že nadále trvá na svém citovaném rozsahu pro cenu Bitcoinu na vrcholu bull marketu na úrovni 250 000 až 1 milion dolarů, někdy do konce příštího roku.

To je můj rozsah a je široký. Ale vy mě žádáte, abych nacenil něco na cáru papíru, který politici, kteří ani nevědí, jak ten systém funguje, aktivně znehodnocují. Takže, myslím, že se triviálně dostane na 250 000 $. Myslím, že z tohoto důvodu je v příštích 18 měsících možný 1 milion dolarů.

Aktuální cena za jednotku BTC se pohybuje okolo 1,5 milionu korun, chcete-li 68 tisíc dolarů.

Další:

Soud zamítl žalobu SEC proti kryptofirmě DEBT Box a nařídil komisi zaplatit 1,8 milionu dolarů na poplatcích

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *