Ledger integruje funkce DeFi trackeru Merlin pro sledování pohybů portfolia

ledger, peněženka, hw, hardware, hardwarové, decentralizované

Aplikace Ledger Live pro hardwarové peněženky, jako je Nano X, integrovala novou funkci pro sledování analýzy výkonu více než 1000 DeFi protokolů Merlin.

Ledger integruje funkce DeFi trackeru Merlin

Ledger začal spolupracovat s DeFi portfolio trackerem Merlin na nové funkci. Uživatelům přináší analýzy výkonnosti s podporou velkého množství aktiv, ale také třeba možnost claimnout odměny za poskytování likvidity přímo z rozhraní.

Nově integrovaný DeFi tracker propojuje přes 1000 DeFi protokolů napříč deseti blockchainovými sítěmi. Uživatelé budou mít přístup k metrikám výkonu a zprávám o ziscích a ztrátách spolu s agregovanými zprávami o zaplacených transakčních poplatcích a vypočítaných výnosech.

Jak uvádí Elie Azzi, spoluzakladatel a hlavní produktový ředitel Merlin by VALK, investoři mohou v DeFi prostoru ztrácet přehled o aktivech a jejich cenách. Uvedl:

Je pro ně výzvou kompilovat všechna svá obchodní data, aniž by se museli několikrát připojovat ke každé jednotlivé platformě, což je může vystavit riziku.

Krátce před zatčením za podvod SBF popřel účast v konspiračním chatu „Wirefraud“

Přichází doba skutečně user-friendly peněženek?

Aplikaci Ledger Live, která se připojuje k hardwarovým peněženkám společnosti, používá více než 5 milionů uživatelů. Jean-François Rochet, viceprezident pro mezinárodní vývoj ve společnosti Ledger, uvedl, že jim tyto nové funkce mají zlepšit uživatelskou zkušenost.

Hardwarové peněženky skutečně potřebují posun kupředu, pokud mají kryptoměny začít používat i lidé zcela mimo obor, kteří často nechtějí věnovat dlouhé hodiny a dny samostudiu a očekávají snadné řešení.

Po kolapsu FTX se na vlastní peněženky obrací stále více investorů a uživatelů, aby udrželi svá kryptoaktiva v bezpečí.

Nikdy neexistoval silnější argument pro DeFi a pro otevřená, transparentní a důvěryhodná řešení, na kterých byly kryptoměny vždy založeny, dodává Azzi.

Advertisement

Ledger po nedávných oznámeních novinek, kdy mimo jiné představil poměrně luxusní nový model peněženky, nyní začal získávat vedení v do té doby poměrně vyrovnaném závodu s českým Trezorem.

Peněženky budou bezpochyby jedním z hlavních motorů přijetí kryptoměn širokou veřejností. K tomu však může dojít až tehdy, když jejich použití bude natolik intuitivní, že to zvládne prakticky kdokoli bez předchozích zkušeností a bez neustálé potřeby párovat další a další peněženky, atd.. Tam sice jejich vývoj ještě zdaleka nedosáhl, ale zdá se být na dobré cestě.

Ledger představil nový model; ECB chce BAN BTC; Rusko a Írán perlí: Zprávy týdne

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.