Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

LedgerX Spustil První Fyzicky Podložené Bitcoinové Futures v USA – Předstihl Bakkt!

LedgerX dnes oznámil oficiální spuštění Bitcoin futures derivátů, které jsou jako první v USA podložené a vypořádávané fyzickým BTC.

Bitcoin futures – LedgerX

Dnes je významný den pro všechny kryptoobchodníky v USA, potažmo celou kryptokomunitu. LedgerX totiž uvedl do provozu vůbec první reálně vypořádávané futures Bitcoinu. Nejedná se sice o první deriváty Bitcoinu, ale jsou první, které jsou skutečně podloženy reálnými bitcoiny. Generální ředitel LedgerX Paul Chou uvedl:

“Nejen, že jsou dodávány fyzicky v tom smyslu, že naši zákazníci mohou získat bitcoiny po uplynutí futures, ale také mohou uložit bitcoiny, aby s nimi obchodovali. […] Jsme Bitcoin-in a Bitcoin-out.”

Další významná okolnost se týká zákazníků. Platforma totiž umožňuje obchodovat jak institucím, tak i běžným drobným investorům. Instituciální investoři obchodují s Bitcoin futures jako s jakýmkoli jiným produktem LedgerX a pro drobné investory je nedávno spuštěná platforma “Omni

“.

  • Fyzické vypořádávání navíc umožní obejít banky, což na platformě fungující celoročně 24/7 také umožní kdykoli vložit a vybrat prostředky, zatímco banky o víkendu nefungují.

LedgerX získal se svými Bitcoin deriváty prvenství v USA a poráží tak v závodě o čas dlouho očekávanou platformu Bakkt. Jak jsme vás nedávno informovali, Bakkt, dceřiná společnost Intercontinental Exchange (ICE), zahájila (22. 7. 2019)  uživatelské testování denních a měsíčních futures kontraktů na Bitcoin.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *