Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Středeční Přehled Posledních NEWS (#SPPN6)

Vítejte opět na Hodlerovi, při čtení středečního přehledu posledních NEWS (SPPN). Přinášíme vám aktuální souhrn novinek a zpráv, které přinesla první půlka tohoto týdne.

Co to je?

NEWS

jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

Tento týden byl velmi nabitý. Určitě doporučujeme sledovat také další české a slovenské youtubery a média, protože informací přichází nepřeberné množství. Také na Hodlerovi vyšlo mnoho zajímavých novinek. Americké Ministerstvo obrany našlo zalíbení v blockchainu a vytváří si na něm novou platformu. Ta bude sloužit mimo jiné pro komunikaci.

Z USA jsou také další novinky, které se týkají bankovní rady Kongresu USA. Ten zasedl v úterý k jednání ohledně regulací kryptoměn. V souvislosti s tím ho Ripple požádal o mírné a spravedlivé posouzení kryptoměn a jejich regulování. Na zasedání se za Blockchain Association dostavil CEO Circle. Politikům sdělil, že USA zaostávají v nových technologiích, protože firmy odcházejí do jiných zemí za příznivějšími kryptoregulacemi.

Zástupce obchodní skupiny Blockchain Association Jeremy Allaire dále uvedl jednu velmi podstatnou věc. Požádal Kongres, potažmo vládu USA, aby ke kryptoměnám přistoupili jako k úplně nové třídě aktiv a podle toho by je také měli regulovat, stanovit pro ně výjimky, atp.

Mezitím Alki David se svou Swissx Bank of Cannabis (SBC) spouští stablecoin. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby jako zajištění nepoužil semínka konopí v hodnotě miliardy dolarů. SWX Coin je tak údajně první kryptoměnou, která je podložena legálním konopím.

Pro hodlery přišlo zajímavé oznámení od burzy KuCoin. Ta ve čtvrtek začne nabízet 3měsíční uzamčení tokenů KCS. Můžete získat úrok, který při přepočtu na rok vychází až na 50 %, což odpovídá potenciálnímu zhodnocení přes 10 % za pouhé 3 měsíce.

Kauza Tether zatím nedošla ke svému rozuzlení. Soudce Nejvyššího soudu New Yorku Joel M. Cohen rozhodl, že se zatím pouze prodlužuje předběžný soudní příkaz, který vydali v květnu, a to o dalších 90 dní.

Měli jsme tu také dvě zajímavé zprávy z Evropy. Výzkum finské společnosti Bitpanda ukázal, že mezi hodlery není až tak málo žen, jak si někteří z nás mysleli. Žena je totiž přibližně každá pátá, přičemž 40 % všech hodlerů má více než 35 let, což do značné míry vyvrací stereotyp o “mladém muži”.

Německá Společností Bitwala nabízí bitcoinové bankovnictví drobným investorům po celé Evropě. Nyní získali kapitál od Sony a dalších investorů a rozšiřují služby mimo jiné také pro instituce.

A konečně, historicky první fyzicky podložené a vypořádávané futures kontrakty na Bitcoin v USA byly právě spuštěny společností LedgerX. Bakkt zůstává poražen…

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Ministerstvo Obrany USA Experimentuje s Bitcoinem a Vytváří Platformu

Ripple Požádal Americkou Vládu o Spravedlivé Kryptoregulace

Miliardář spouští první kryptoměnu navázanou na cenu legálního konopí

KuCoin přidává možnost uzamčení KCS – až 50% úrok ročně

Co si Nachystal Říct CEO Circle u Dnešního Slyšení Před Kongresem USA

Kauza Tether | Newyorkský Nejvyšší Soud Prodlužuje Předběžný Příkaz – Rozhodnutí se Odkládá

Sony Spolupracuje s Německou Společností Bitwala na Kryptoměnovém Bankovnictví

Ženy v Evropě Hodlují Více, Než se Původně Myslelo – Říká Nový Výzkum

LedgerX Spustil První Fyzicky Podložené Bitcoinové Futures v USA – Předstihl Bakkt!

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *