Úterý, 5 prosinceVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Měsíc s Hodlerem | 3 Měsíce na Světě a Již To Začíná Nabírat na Obrátkách

Hodler dnes slaví 3 měsíce od svého vzniku. Slíbili jsme, že společně přečkáme downtrend a místo toho Bitcoin znatelně posílil. Před čtvrt rokem stál jeden bitcoin necelé 4 tisíce USD, dnes se obchoduje za 8 500 $. Za všech okolností jsme tu a začíná to být velmi zajímavé. Stále jsme však prakticky na startu a mnohé je teprve před námi.

Děkujeme, že jste tu s námi!

V první řadě bych chtěl poděkovat všem našim čtenářům i spolupracovníkům. Moc si vážíme podpory každého z vás. Jste úžasní, děkujeme. Věříme, že společně zažijeme další dlouhodobý bull market a všichni budeme spokojení.

Když jednou přijmeme HODL, přestaneme se dívat na hodinky. Čas je naším přítelem, protože věříme, že je jen otázkou času, než dosáhneme nového ATH a ještě mnohem výše.

Kryptokomunita

Hodler je web nejen pro hodlery, ale snažíme se spojovat celou komunitu. V tomto článku jsem se pokusil navrhnout či definovat věci, za které by se mohla celá naše kryptokomunita spojit. Články v podobném duchu od nás můžeš čekat i v budoucnu. Milujeme spolupráci a stále také platí, že se na nás můžeš obrátit s něčím, co by se mohlo našim čtenářům líbit.

Co nového na webu KryptoHodler.cz

Stále se něco děje a nemá cenu rozebírat každou maličkost. Nicméně bych rád zmínil, že jsme přidali některé soc. sítě a v budoucnosti plánujeme možná ještě doplnit, aby si každý z vás mohl vybrat platformu, která mu vyhovuje. Pozvánky najdeš, jako vždy, pod článkem.

Určitě sis taky všiml nového loga, kterým se nyní Hodler pyšní. Znak představuje HODL za všech okolností. Cesta nahoru je otevřená a v pravý čas si ji graf najde. Logo má pár dalších skrytých významů. Nechybí pak vyobrazení Bitcoinu malým znakem, což je spíše v duchu superhrdinů ze starých časů, kdy byly postavy ještě reálné… Stejně reální bychom rádi byli také my.

Týdeník HODL

Články u nás nevycházejí tak často, jako na některých jiných webech. To se snažíme kompenzovat třeba tím, že některé vychází pravidelně, tradičně např. týdeník HODL, který vychází každou neděli. Další pravidelné pořady pro vás připravují naši kolegové – youtubeři. Věříme, že se vám líbí stejně jako nám.

Zejména si zakládáme na našem jedinečném konceptu webu pro hodlery, který spojuje kryptokomunitu a přináší určitý specifický typ obsahu. Dbáme na kvalitu a snažíme se nikdy nevydávat články jen tak, na zaplnění místa.

3 měsíce jsou za námi

Jak už bylo řečeno, je to již čtvrt roku, co na Hodlerovi vyšel první článek. Za tu dobu se Bitcoin dere jen a jen vzhůru. Dnes je jeho cena více než dvojnásobná. Jako hodleři víme, že cena BTC i celková kapitalizace kryptoměn bude během času růst i klesat, ale v dlouhodobém měřítku dosud jen a jen roste. Samozřejmě není důležitá jen cena, ale také technologie a jejich využití v každodenním světě. A my společně budeme u toho, jak to celé půjde dopředu.

Začátky jsou vždy nejdůležitější, proto bych vás chtěl požádat o podporu. Jestli se vám naše články líbí, moc nám pomůže, když je budete sdílet svým přátelům. Zatím je celý web kompletně zdarma a bez reklam. Jistě to dokážete ocenit, vždyť co dnes dostanete zadarmo?

Závěr

Ještě jednou velký dík za to, že nás navštěvujete a vracíte nám tak naše úsilí nazpět. Dává nám to ujištění, že to, co děláme, má smysl a budoucnost. Dnešní Měsíc s Hodlerem je u konce, ale z dlouhodobého hlediska jsme stále na začátku a máme toho ještě hodně před sebou. Tak zůstaň s námi.

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší diskuzní HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *