Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Měsíc s Hodlerem | Lambo a to the moon, Bitcoin!

Milí čtenáři, další měsíc je za námi. Hodler dnes slaví 7. měsíc na světě. Uvítáme vaše postřehy a připomínky v komentářích. Ať už se prudký růst Bitcoinu na nové ATH zopakuje, nebo ne, užijeme si ještě spoustu zajímavých změn ve společnosti, které Bitcoin odstartoval. Možná si všichni nekoupíme Lambo a nenastane “to the moon”, ale určitě bude aspoň sranda.

Bitcoin to the moon!

Nač předstírat opak, drtivá většina z vás přišla do kryptosvěta kvůli penězům. Chcete se něco naučit, jistě. Možná vás zajímá ta technologie a jistě také řada z vás věří, že to může změnit svět k lepšímu. To je všechno pravda, ale přecejen jste tu, protože věříte, že z toho budete něco mít. Chcete vydělat peníze a mít se dobře.

A to je samozřejmě zcela pochopitelné a není na tom nic špatného. Jako děti jste možná mohli žít život, kde peníze nehrály žádnou roli, ale nyní jste v kryptosvětě a doufáte, že Bitcoin vyletí “až na měsíc” (to the moon). Moon je vyjádřením toho, když to půjde fakt hodně a hodně vysoko.

A jistě se shodneme, že je lepší jít na moon s Hodlerem, který vás pravidelně zásobí největšími a nejzajímavějšími novinkami z kryptosvěta. Je dobré vědět, kam to celé směřuje a co nového. Děje se to neuvěřitelně rychle a neustále se něco mění. Zatím ještě není jisté, kam se trh kryptoměn ubere. O to více může být prospěšné sledovat novinky. I proto jsme tady, a to již 7 měsíců.

Lambo pro každého

Ať už Bitcoin dorazí na měsíc, nebo ne, i díky nám už víte, že blockchain zamířil do vesmíru. Ano, protože jsme vás o tom informovali v září v jednom z našich článků. A právě proto jsme zde. Chcete být při tom a být součástí kryptokomunity

a přesně to vám umožníme. Zároveň víte, že v tom nejste sami, že je tu i někdo další, kdo hodluje.

Nevím, jak to máte vy, ale já rozhodně nemám v plánu si kupovat Lambo. Na druhou stranu bych velmi rád díky kryptoměnám získal finanční svobodu. Možná to máte stejně. Nikdo vám sice nezaručí, že to dopadne dobře a Bitcoin znovu vyletí na měsíc, ale jedno je jisté. Díky kryptoměnám se změní způsob vašeho uvažování.

Díky kryptoměnám možná zjistíte, že vám určitá částka v peněžence až tak nechybí, když ji odložíte stranou a investujete. To znamená, že vás to také učí finanční gramotnosti v praxi, a to není málo. Lambo pro každého a zdarma, to tu asi nenajdete. Ale peníze bez práce se stejně snadno ztratí, jako jste je získali. Naopak, když si je zasloužíte díky své práci na sobě a sebevzdělávání, tak to už něco znamená.

Tip: HODL | Proč 95 % Bitcoin traderů prohraje a ztratí své peníze?

Závěr

Až na měsíc s Hodlerem, protože bez něj by to nebylo ono, nemyslíte? Tak vám přejeme hodně úspěšných investičních rozhodnutí a “šťastný a veselý měsíc”, ke kterému snad Bitcoin ve správný čas dorazí. Děkujeme za přízeň.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *