Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Přední kryptoplatební procesor BitPay přidává podporu XRP + nová platforma

Ripple pracuje na ekosystému XRP. Obchodníci po celém světě, kteří používající kryptoplatební procesor BitPay, budou brzy moci přijímat XRP. Spustili také otevřenou globální platformu pro vývojáře.

BitPay přidává podporu XRP

Ripple spolupracuje s předním kryptografickým platebním procesorem BitPay. Ten nyní umožňuje peněžence BitPay a držitelům předplacených karet utratit XRP v jakémkoli obchodě, který přijímá platby pomocí BitPay. Budou si tak moct kromě jiných kryptoměn koupit třeba zmrlinový pohár za XRP.

„Zákazníci BitPay využívají technologi blockchainových plateb a XRP může nabídnout platební možnost, která je rychlá, nákladově efektivní a škálovatelná. Přidání XRP jako dalšího blockchainového aktiva podporovaného BitPayem rozšiřuje možnosti blockchainu v platebním prostoru.”

Řekl Sean Rolland, ředitel produktu v BitPay. Ethan Beard, SVP společnosti Xpring, k tomu dodal:

„Jsme nadšeni z partnerství s BitPay, sloužící k tomu, abychom zpřístupnili XRP tisícům obchodníků k provádění každodenních obchodů a účtů. To je klíčové pro pokrok v šíření a přijímání XRP jako prostředku výměny, který pomáhá řešit problémy skutečného světa.“

Spustili také otevřenou globální platformu pro vývojáře

Společnost Ripple spustila otevřenou globální platformu pro vývojáře, která nabízí nástroje a programy pro integraci protokolu XRP

Ledger a Interledger do jakékoli aplikace. Komentují to těmito slovy:

“Jednoduše řečeno, Xpring je navržen tak, aby odstranil bolest z integrace peněz do aplikací – ať už jde o americké dolary, filipínské pesos, XRP, ETH nebo jinou měnu. Xpring staví na open source, otevřených protokolech a otevřených sítích, což usnadňuje 23 milionům vývojářů po celém světě, aby umožnili platby za své produkty a služby.

Stejně jako internet odemkl ekonomický růst prostřednictvím demokratizace informací, IoV (Internet of Value) odemkne ekonomickou hodnotu prostřednictvím globálního přístupu k penězům a digitalizace peněz.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://dailyhodl.com/
http://www.globenewswire.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *