Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Anthony Pompliano se chystá na rozhovor s CEO Ripple Bradem Garlinghousem

Známý kryptonadšenec Anthony Pompliano se v pátek setká s šéfem Ripple Bradem Garlinghousem. Má XRP vůbec smysl? A co plánovaný rebranding?

Anthony Pompliano povede rozhovor s CEO Ripple

Bitcoinový býk a spoluzakladatel Morgan Creek Digital Anthony Pompliano bude v pátek diskutovat s šéfem společnosti Ripple. Rozhovor s Bradem Garlinghousem potvrdil na svém twitteru. Dodal, že se bude debatovat 90 minut a CEO Ripple „souhlasil s odpovědí na jakékoli dotazy.” Mohli bychom se tedy těšit na řadu zajímavých odpovědí a vysvětlení. Některé by se mohly týkat toho, jaký význam má XRP. Anthony Pompliano totiž v nedávném podcastu vyjádřil pochyby a řekl, že je zmaten tím, proč Ripple vlastně použil kryptoměnu XRP.

“Upřímně řečeno jsem z XRP velmi zmatený. Hlavně v tom smyslu, že si myslím, že za tím stojí softwarová společnost, Ripple – to, co jsou jejich ambice, dává velký smysl. Chtěli by pomoci bankám snadněji převádět peníze. To se zdá být velmi racionální perspektiva a je to něco, co, když jste někdy použili banku, víte, že to může být bolestivé.

Tam, kde přicházejí otázky a pravděpodobně mi chybí porozumění, je to, jak je XRP v tomto procesu zapotřebí.

Vždy říkám, že pokud by lidé mohli mentálně oddělit softwarovou společnost Ripple od tokenu XRP, bylo by proti Ripple softwarové společnosti mnohem méně vůle. Myslím, že existuje spousta vůlí a kontroverzí kolem toho – některé se týkají toho, jak to bylo prodáno, některé toho, jak se to nyní používá.“

Na co se má zeptat?

Pompliano také vyzval fanoušky ve svém tweetu, aby mu napsali, na co se má šéfa této společnosti zeptat. Mohli bychom se tedy těšit na zajímavé otázky, které by se mohly týkat prodeje XRP, budoucnosti kryptoměny či plánovaného rebrandingu. XRP komunita bude zřejmě očekávat, že rozhovor přinese vyjasnění některých nevyjasněných témat, otázek a kontroverzí, které poslední dobou okolo Ripple a XRP panují. Celá nesestříhaná verze rozhovoru by měla být zveřejněna záčátkem příštího týdne.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *