Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Fidelity Digital Assets bude spravovat první bitcoinový výnosový fond na světě

Jak uvádí web Dailyhodl, společnost Fidelity Digital Assets bude spravovat první bitcoinový výnosový fond na světě. Vychází přitom ze zprávy společnosti Wave Financial, která fond uvádí na trh. Hovoří se o velmi vysokém zhodnocení pro investory.

Fidelity bude spravovat bitcoinový výnosový fond

“Wave BTC Income & Growth Digital Fund” je založen na Britských Panenských ostrovech. Generuje výnosy prodejem call opcí na bitcoiny v držení společnosti spravující aktiva. Společnost Fidelity Digital Assets již oznámila, že bude spravovat Bitcoin ve vlastnictví fondu. Finanční ředitl společnosti Wave David Siemer k tomu poznamenává:

„Posláním společnosti Wave je poskytovat investorům diverzifikovanou expozici kryptoměnových aktiv. Je to alternativní způsob, jak držet expozici BTC.“

  • Call opce jsou finanční smlouvy, které kupujícím udělují právo na nákup aktiva v určeném časovém období a za určenou cenu.

Fond očekává, že právě opce mu umožní generovat výnosy, které bude následně pravidelně vyplácet svým držitelům. Ve vyjádření se k tomu uvádí:

„Fond očekává, že takové prodeje opcí budou vytvářet atraktivní prémie z důvodu vysoké volatility BTC, která by měla poskytovat tok příjmů, které lze vyplácet měsíčně. Cílem fondu je rozdělovat dividendu 1,5 % NAV [čistá hodnota aktiv] za měsíc, což by, pokud by toho bylo dosaženo, vedlo k cílovému ročnímu výnosu 18 %.

Nadměrné prémie nad cílovým výnosem po odečtení výkonnostního poplatku by byly připsány zpět do fondu k nákupu více BTC, což by přispělo k růstu NAV.“

Fond nabízející údajně až 18% roční pasivní příjem navíc vydá své tokeny. Uvádí se, že Wave BTC Income & Growth Digital Fund, ve správě Fidelity, a jeho tokeny budou k dispozici všem, kromě rezidentů USA. To se však netýká akreditovaných investorů ze Spojených států, kteří přístup mají. Hovoří se doslova o tom, že to zpeněžuje vyšší volatilitu BTC za účelem dosažení výnosu.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://www.prnewswire.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *