Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Pompliano: Byrne bude za svou masivní sázku na BTC oslaven, nebo zesměšněn

Anthony Pompliano na adresu giganta řekl, že bude za svou vysokou sázku oslaven, nebo zesměšněn. Patrick Byrne rezignoval jako generální ředitel společnosti Overstock a vše vsadil na zlato, stříbro a Bitcoin.

Byrne uzavřel “sázku” na Bitcoin

Byrne zveřejnil své rozhodnutí opustit společnost Overstock minulý měsíc. Jeho tisková zpráva vyvolala 36% výprodej akcií společnosti Overstock. Patrick Byrne říká, že prodal v akcie společnosti v hodnotě 90 milionů dolarů a vše plánuje investovat do zlata, stříbra a „dvou kryptoměnových příchutí.“

Známý bitcoinový nadšenec a spoluzakladatel Morgan Creek Digital Anthony Pompliano tomu říká sázka. Byrne uzavřel “sázku” a buď mu vyjde a nebo ne.

„Bývalý generální ředitel společnosti Overstock Patrick Byrne prodal v posledních několika dnech svůj podíl ve společnosti, téměř 90 milionů dolarů, aby mohl vše dát do zlata, stříbra a bitcoinu. Za 10 let bude oslaven nebo zesměšněn. Big time hráči dělají big time hry.”

Patrick Byrne k tomu dodal:

„Zlato a stříbro jsou uloženy mimo USA, ve Švýcarsku a během dvou týdnů budou rozptýleny na jiných místech, která jsou ještě více mimo dosah hlubinného státu, ale jsou pro mě bezpečná místa.

Krypto je uloženo v místě, kde jsou uloženy všechny kryptoměny: v matematické mlze, za dlouhými klíči drženými pouze v paměti někoho, kdo je docela dobrý v ukládání takových věcí do paměti.“

Co k tomu dodat? Just HODL!

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *