Kryptosměnárna Coinbase přidala úročení zůstatků

0
úročení, usd, usdc, dolar, osel

Přední americká směnárna, provozující také vlastní kryptoburzu, přidala úročení. Zákazníci nyní mohou vydělat 1,25 % ročně držením USD Coinu (USDC) na svém účtu Coinbase.

Coinbase přidává úročení

Coinbase svým novým krokem nabízí úročení zůstatků USDC. je to navrženo tak, aby motivovali lidi k tomu, aby si udržovali svůj kapitál v kryptu a nepřeváděli na fiat. Zároveň to zvýší šanci na použití jejich verze digitálního dolaru – stablecoinu podloženého dolarem.

Coinbase mimo jiné motivuje i hodlery, aby si i po případném prodeji kryptoměn ponechali USDC na jejich platformě. Úrok není nijak závratný, ale je mnohem vyšší, než v bance. Mince není třeba nějak uzamykat, jako v případě lendingu na Binance.

„Způsobilí zákazníci začnou vydělávat odměny za všechny mince USDC, které v současné době drží na Coinbase, přičemž odměny budou rozdávány měsíčně. Procentní sazba odměn je stejná, bez ohledu na váš zůstatek.

Čím více mincí USD držíte, tím více odměn získáte automaticky, a to vše bez dodatečných nákladů nebo poplatků. Odměny USD Coin narůstají denně a zákazníci budou mít stále plnou kontrolu nad svými USDC.“

V úterý jsme vás informovali o nové dohodě některých hlavních kryptoburz vč. Coinbase. Vytvořili rating kryptoměn a chtějí hodnotit, ,,které kryptoměny pravděpodobně budou patřit do kategorie tzv. “security”. No a zatímco USA zvolna zvažují státní digitální dolar

Advertisement
, soukromé firmy už ho dávno mají.

UPDATE: Coinbase následně oznámila výrazné zvýšení poplatků pro drobné hráče.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/

Co číst dále?

Coinbase Pro zvyšuje poplatky pro malé klienty – uživatelé jsou naštvaní

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *