Miliardář Tim Draper: Kryptoměny jsou Větší Příležitostí, než byl Internet

0
příležitost, bitcoin, Tim Draper, investor

6 November 2017; Tim Draper, DFJ, at Venture Summit Content during Web Summit 2017 at Convento De Beato in Lisbon. Photo by Diarmuid Greene/Web Summit via Sportsfile

Tim Draper je známý svými investicemi do úspěšných podniků. Je také zastáncem Bitcoinu a říká, že kryptoměny jsou příležitostí, která má velký potenciál.

Podle Tima Drapera je Bitcoin (stále) velkou příležitostí

Investoval do společností jako Tesla, Skype, Baidu, SpaceX, Twitter, Coinbase, Robinhood, Ancestry.com , Twitch.tv, atd. Tim Draper je úspěšný investor, o kterém můžeme říct, že má nos na příležitosti. Je také příznicvem Bitcoinu a v nedávném rozhovoru přirovnal Bitcoin k internetu během 90. let.

Dokonce uvedl, že se domnívá, že oblasti, do kterých Bitcoin (kryptoměny) zasáhne, mohou být 10 – 10násobně větší, než co ovlivnil internet. Hovoří o velké (dlouhodobé) investiční příležitosti. Bitcoin by mohl zasáhnout do mnoha oblastí. Zároveň chválí jeho základní přednosti, jako je nezávislost, transparentnost, důvěryhodnost a, jak sám říká, „magické technologie,” které vznikají, počínaje smart kontrakty. Říká, že díky nim:

„..máte schopnost transformovat pojištění, bankovnictví, obchod a finance. Jsou to věci jako pojištění a nemovitosti, zdravotnictví, vláda – všechny tyto věci mají potenciál být zcela transformovány.

Advertisement
A je čas. A mám pocit, že tato odvětví jsou 10 až 100krát větší než odvětví, která byla zasažena internetem. Takže máme velkou příležitost.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *