Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Miliardář Tim Draper říká, že Bitcoin udělá ze Salvadoru jeden z nejbohatších národů na Zemi

Bitcoin pravděpodobně změní Salvador z jedné z nejchudších zemí světa na jednu z nejbohatších, říká Tim Draper.

Salvador vydělá na Bitcoinu?

Pokud na BTC vydělá Salvador, který je aktuálně ve velké ztrátě, můžete to dokázat každý? Salvador nedávno začal opět nakupovat bitcoiny, a to na denní bázi, 1 BTC denně. Ale může pasivní investice do rizikového aktiva stačit?

Tim Draper se nechal slyšet, že se investování do Bitcoinu a to, že z něj Salvador udělal zákonné platidlo v zemi, se časem vyplatí. V rozhovoru s populárním krypto býkem Anthonym Pomplianem uvedl:

Na světě je jen jedna nebo dvě země, které to začaly dělat. Během příštích 40 let přejdou z nejchudších do pravděpodobně nejbohatších zemí světa, protože to dokázali. Salvador a Středoafrická republika. A Malta z toho samozřejmě bude mít velký prospěch. Švýcarsko má velký prospěch, protože dělá z Bitcoinu součást své ekonomiky.

Přijde čas, kdy budou digitální měny přijímány v masovém měřítku, pokračoval dále Drapper ve svém bullish scénáři. Miliardář tvrdí, že lidé začnou kryptoměny používat k placení základních životních potřeb, čímž v podstatě nahradí fiat měny.

Integrace kryptoměn na sociální síti Twitter je “no brainer”

Dále uvedl:

Tohle je docela zajímavá statistika. Ženy kontrolují 80 % maloobchodních výdajů. A donedávna asi jednu ze 16 bitcoinových peněženek vlastnila žena. Teď je to spíš jedna z osmi.

V maloobchodě, kdy maloobchodník může snadno přijímat bitcoiny, což tak trochu mohou nyní s OpenNode, si uvědomí, že mohou získat další 2 % přímo ke svému konečnému výsledku. A budou povzbuzovat své zákazníky, aby nakupovali za bitcoiny.

A v okamžiku, kdy si mohu koupit jídlo, oblečení a přístřeší vše v bitcoinech, proč potřebuji politickou měnu? Proč bych měl chtít fiat měnu? Jen bych se držel Bitcoinu. Prodal bych všechnu svou fiat měnu. A myslím, že nastane okamžik, kdy dojde k určitému runu na fiat měnu, kdy to bude jako: Musíme se z toho dostat.

 

Nekonečné utrpení akcií a kryptoměn pro vysoké sazby je falešný příběh: Raoul Pal

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *