Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Milník: 100 000 Obchodníků a Organizací Přijímá Bitcoiny

Počet společností a neziskových organizací přijímajících bitcoiny po celém světě právě překročil 100 000. Vyplývá to z dat, které zjišťuje společnost Grayscale v rámci své kampaně.

Bitcoinový milník

Společnost spravující aktiva za 2,6 miliardy dolarů zveřejnila údaj o tom, že bylo právě dosaženo milníku 100 tisíc obchodníků a organizací, které přijímají Bitcoin. Jedná se o součást kampaně „Drop Gold“ v hodnotě několika milionů dolarů. Firma vyzvala zastánce zlata a drahých kovů, aby jmenovali jediný obchod, kde je možné platit zlatem.

Jako jeden z hlavních důvodů, proč je nyní dobré zajímat se o Bitcoin, uvádějí, že je stále na začátku. Přesto však zároveň dosáhl na významný milník 100 tisíc míst, kde je možné platit bitcoiny, po celém světě. Společnost uvádí:

“Bitcoin je stále v plenkách. Bitcoin je hnacím motorem globálního růstu novými způsoby a zároveň poskytuje kvalitativní vlastnosti, které nabízí ochranu proti inflaci a dělají z něj investici.

Bitcoin má jen nepatrný zlomek, oproti velikosti trhů, které narušuje, které sahají až do bilionů dolarů.“

  • Do Bitcoinu je momentálně o něco složitější investovat, než do zlata, ale jakmile ho budete chtít použít k platbě za zboží a služby, má oproti zlatu navrch díky své dělitelnosti a digitální formě, která odpovídá potřebám nového tisíciletí.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *