Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Moje začátky s Bitcoinem, proč Bohatství a žádost o podporu čtenářů

Přišel čas, abych se s vámi podělil o své začátky. Když jsem poprvé slyšel o Bitcoinu, stalo se mi totéž, co řadě z vás. Popravdě jsem tomu moc nevěřil. Psal se rok 2017, a přestože cena rychle rostla, neměl jsem chuť si o tom zjišťovat více. Již nějakou dobu jsem však chápal, že pokud chci být svobodný a postarat se o rodinu, musím být bohatý. Hledal jsem způsob jak zbohatnout, ale nejen proto si mě Bitcoin nakonec získal.

Jak jsem začínal s Bitcoinem

Do kryptosvěta jsem vstoupil o pár měsíců později. Neinvestoval jsem však, když jeho cena koncem roku prudce rostla. Když byl Bitcoin na ATH, už jsem byl rozhodnutý, že si ho koupím. Čekal jsem, až to trochu klesne. To „trochu” se však změnilo v „hodně”.

Moje začátky nebyly na ATH, skoro

Asi si umíte představit, jak jsem byl se svým prvním nákupem spokojený, když se mi podařilo koupit Bitcoin asi za poloviční cenu, než na jaké byl v té době před několika týdny. Někteří si ještě pamatují to bláznovství, které tehdy v kryptosvětě panovalo. Kdekdo očekával, že půjdeme brzo zpět na $20K a výše.

Začínal jsem hledat způsob jak zbohatnout

Miluji dobré motivační knížky, videa, filmy a prostě vše, co se věnuje věcem okolo úspěchu, bohatství, pozitivního myšlení, sebevzdělávání a vědomé práce na svém vnitřním rozvoji. Tyto věci mě hodně ovlivnily a přestože nejsem vzor dokonalosti, věřím, že v tomto ohledu jsem už pokročil docela daleko.

Proto jsem zároveň s rozhodnutím, že rozhodně musím být bohatý, začal mít potřebu tyto věci nejen přijímat. Začal jsem to sdílet a rozdávat dalším lidem. Tehdy jsem také začal pracovat na své knize, která formou jakéhosi časosběrného dokumentu zaznamenává moji cestu za bohatstvím. Vydal jsem se poctivou cestou krok za krokem ke svému cíli a začal inspirovat ostatní.

Proč Kytka

Někteří z vás zaznamenali příspěvek na mém Steemitu, kde odpovídám na otázku, proč jsem si zvolil jméno Kytka. Mohu jen doplnit, že kromě toho, že mi to připomíná jak to celé začalo a proč to dělám, mi met afora se semínkem dává naději, že se v pravý čas dočkám zasloužených plodů svého úsilí. Asi také chápete, že někdo s takovým jménem nemůže být lakomý a rozdávat negativní energii.

Vždy, když udělám další krůček, napíšu další článek, investuji nějakou částku, kterou mi můj rozpočet dovolí, nebo se něco nového naučím, je to pro mě další semínko. Nezajímá mě, kolik semínek zasadím, než z toho budu něco mít. Jednoduše mám radost ze samotného sázení a věřím, že to dopadne dobře a jednou budu vzpomínat, jak to všechno začalo a těšit se, že to dobře dopadlo.

Proč Bohatství

Pokud se stále ještě ptáte, proč je rubrika o bohatství na webu o kryptoměnách, zkuste se zamyslet, proč jste tu vy. Není to snad proto, že si od Bitcoinu také slibujete další brutální růst na nové ATH? Nejste tu snad proto, že chcete díky růstu cen kryptoměn získat peníze a bohatství? Je na tom snad něco špatného? Já věřím, že ne.

Třeba by vás také mohlo zajímat, že můžete změnit svůj život k lepšímu, když začnete využívat pozitivní myšlení a moc svého podvědomí. Mám pro vás připravenou celou řadu témat, inspirace a motivačních článků. Při psaní v této rubrice budu dodržovat určité zásady, které na první pohled nejsou zřetelné, ale při bližším zkoumání zjistíte, že jsem řadu věcí musel promyslet a když jsem něco napsal určitým způsobem, mělo to svůj hlubší smysl. Samozřejmě je také náš web ve světě internetových vyhledávačů, který vyžaduje, abych kromě toho používal klíčová slova a další nesmysly, které mě jen rozptylují od psaní.

Proto bych každého, kdo tento článek dočetl až sem, chtěl požádat, aby mi pomohl dostat mé články k co nejvíce lidem. Pokud mi pomůžete, uvidím, že to má smysl a budu mít důvod to dělat dál a dávat tomu ještě více energie a zlepšovat se. Takže prosím sdílej moje články a sleduj mě na fb nebo steemitu či dalších sítích, které mám v plánu postupně přidávat, aby ti žádný článek neutekl. Děkuji 🙂

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *