Úterý, 23 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Myslete na zdraví

Zažíváme dobu, kdy celý svět čelí společné hrozbě. Není to jen virus jako takový, ale také jeho možné negativní důsledky, které by mohly přinést případná svobodu a soukromí omezující opatření. Rádi bychom vám všem popřáli hodně zdraví, bez ohledu na to, zda jste staří nebo mladí, bohatí nebo chudí. Možná jste se již někdy setkali s myšlenkou, že to, jak myslíte a na co myslíte, má vliv na to, co se stane. Vaše myšlenky ovlivňují realitu, ale do jaké míry?

Zdraví!

Možná jste někdy v životě zažili chvíli, kdy jste si něco přáli tak moc, že jste na to pořád museli myslet. Jindy vás naopak něco natolik znepokojilo, že jste si nemohli pomoct a pořád se vám to vkrádalo na mysl. Možná to může mít tak velký dopad, že si člověk třeba ani neuvědomuje, co mohou jeho myšlenky způsobit. Konec konců, nestojí za každým předmětem v našem světě, za vším, co jsme vytvořili, myšlenka? Myslete na zdraví!

Ještě to stíháte, pořád. Pořád máte svobodnou vůli, stále můžete myslet na co chcete. Je tady každý den milion chvil, milion možností změnit myšlení, nebo pokračovat v dosavadním. Můžete myslet na negativní věci, ale můžete taky myslet na zdraví, hojnost, klid, bohatství… Na co chcete.

Youtube kanál TrochuLepší dnes nahrál video, které nás inspirovalo k tomuto kraťoučkému zamyšlení. Nabízí skutečně pozoruhodné sdělení. Pamatujte však, že moudrost vždy nespočívá v tom, pitvat se ve věcech a snažit se promyslet všechna “co kdyby”. Na začátku každého úspěchu je myšlenka. Je to jednoduché. Myslete na zdraví.

https://youtu.be/CzWiHL12uwk

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *