Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Na grafu Bitcoinu se opět udělal ukázkový Bart Simpson pattern

Bart Simpson pattern je na kryptomarketu velmi častým jevem, který již potrápil nejednoho tradera. My hodleři si z tohoto dareby nic dělat nemusíme a je pro nás jen zpestřením. Mnozí z vás již na grafech Bitcoinu a dalších kryptoměn viděli všelijaké zvláštní útvary. No a Bárt je určitě jedním z právě takových.

Bart Simpson pattern

Stejně jako dokáže naprudit svého tatíka Homera, Bart Simpson umí vyčarovat vrásky na čele nejednoho tradera. Když se tento rošťák objeví na grafu, málokdo dokáže predikovat, co se bude dít dál.

Bitcoin dnes v brzkých ranních hodinách prudce vystřelil nad 10 tisíc dolarů. Tato úroveň je velmi důležitá a sledujeme ji všichni. Tradeři i hodleři ve většině případů považují tuto rezistenci a důležitou psychologickou hladinu jako stěžejní pro další vývoj ceny BTC. Musíme ji překonat, jestli se chceme podívat výš. To se však opakovně nedaří.

V roce 2020 Bitcoin 10 000 dolarů otestoval mnohokrát a vždy neúspěšně. Občas se sice dostal nad, ale vždy jen o pár set USD / BTC a rezistence nacházející se v této oblasti ho velmi rychle vrátila dolů. Tentokrát k tomu došlo dnes odpoledne, kdy se vyformoval přímo ukázkový Bart Simpson pattern. Posuďte sami.

Bárt pattern

Poprvé ani naposledy

Není to poprvé a určitě ne naposledy, kdy se nám na grafu BTC zobrazila hlava Barta Simpsona. Níže můžete vidět jen některé další případy, kdy graf obkreslil obrázek, na kterém je známá střapatá hlava kresleného kluka.

Závěr

Nechtěli bychom tradovat a čekat na proražení nějaké důležité úrovně, a pak se dočakat dalšího Bárta. V tom je právě nebezpečí patternu Bart Simpson. Je to něco jako apríl. Graf se velmi rychle vrátí zpět, odkud přišel, a nejeden obchodník se díky tomu napálí. Ostatně, statisticky je většina traderů ve ztrátě, proto vám tuto kratochvíli doporučit určitě nemůžeme. Naše primární zaměření je HODL a pokud si bezpečně uložíte své privátní klíče, žádný Bárt vás nikdy nerozhodí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *