Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Na základě předešlých dlouhodobých cyklů analytik Peter Brandt stanovil časový rámec a cílovou cenu Bitcoinu

Obchodník Peter Brandt říká, že cena Bitcoinu, pokud bude následovat tradiční scénář bul runu po halvingu, může do září 2025 dosáhnout 130 tisíc dolarů.

Nedávný halving Bitcoinu z 20. dubna, což je událost odehrávající se zhruba každé čtyři roky zakódovaná v samotném “srdci” Bitcoinu, která snižuje odměny z těžby o 50 %, „představuje téměř dokonalou symetrii v minulých cyklech býčího trhu,“ napsal Brandt ve zprávě z 2. června.

Podle Brandta je půlení historicky téměř dokonalým měřítkem časového rámce bull marketu hlavní kryptoměny, přičemž to, co by nám měl ukázat, je symetrický střed cyklu.

To vedlo obchodníka k teorii, že od konce srpna do začátku září příštího roku může BTC dosáhnout vrcholu cyklu na ceně 130 000 až 150 000 USD, pokud bude následovat trajektorii předchozích fází býčích trhů po půlení.

Brandt poznamenal, že oba předchozí halving cykly na Bitcoinu – 9. července 2016 a 28. listopadu 2012 – měly podobný vzorec. Poslední bitcoinový býčí trh podle analytika začal asi 16 měsíců před půlením 11. května 2020 a cyklus skončil asi 18 měsíců poté.

Pokud bude tato sekvence pokračovat, další vrchol býčího trhu by měl nastat koncem srpna/začátkem září 2025, uvedl.

Brandtova analýza označuje 17. prosinec 2022 za začátek současného býčího trhu. BTC se tehdy obchodoval za cca 16 800 USD a od té doby zaznamenal růst o přibližně 313 procent.

To podle obchodníka znamená, že existuje asi 25% pravděpodobnost, že cena největší kryptoměny již ve skutečnosti má svůj dlouhodobý vrchol za sebou, protože zisky každého býčího cyklu klesají oproti tomu předchozímu.

Další:

Memecoin TRUMP se zotavuje po krátkém ale prudkém propadu během rozsudku „vinen” Donalda Trumpa

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *