Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Největší kryptoměnová burza na světě Binance dosahuje milníku v podobě 200 milionů uživatelů celosvětově!

Binance, největší kryptoměnová burza na světě podle denních objemů obchodování, 8. června oznámila, že dosáhla 200 milionů globálních uživatelů.

Žádná jiná burza se nemůže pochlubit takovým počtem uživatelů. Binance uvádí, že má v tuto chvíli již 0,2 miliardy zákazníků a označila dosažení tohoto počtu za milník ve snaze společnosti dostat na palubu miliardu, neboli každého osmého člověka na Zemi.

Platforma k tomu na X uvedla:

Dnes slavíme 200 milionů – a to všechno jen kvůli VÁM! Vaše podpora je srdcem naší cesty k 1 miliardě uživatelů. Tady jsou hvězdy našeho příběhu – vy!

Počet uživatelů Binance neustále roste, přičemž v roce 2022 měla kryptoburza 130 milionů uživatelů, roce 2023 se množství zvýšilo o 40 milionů, čímž se celkový počet uživatelů zvýšil na 170 milionů a dalších 30 milionů nováčků začalo platformu používat v první polovině roku 2024.

Nedávno jsme zveřejnili závěry nové studie Triple-A, která uvádí, že počet lidí, kteří vlastní kryptoměnu, je nyní 562 milionů. Na základě uvedených dat tak Binance aktuálně používá více než třetina všech uživatelů kryptoměn po celém světě.

Pokud si kryptoburza udrží nastavené tempo, mohl by se počet uživatelů přehoupnout přes 300 miliard do konce roku 2026.

Paradoxem je, že i přes svůj přínos kryptosektoru a udržování Binance roky bez ztráty uživatelských prostředků si nyní zakladatel Changpeng „CZ“ Zhao odpykává trest v kalifornské věznici s nízkou ostrahou v souvislosti s nedostatky při ověřování totožnosti zákazníků (AML, KYC).

Mezitím nový generální ředitel Binance Richard Teng uvedl, že kryptoměnový průmysl přešel z éry “early adopters” (časní osvojitelé) a nyní vstoupil do epochy “early majority” (časná většina).

Teng dále uvedl:

Jsme hluboce poctěni, že jsme přivítali 200 milionů registrovaných uživatelů a stále přibývají. Tento milník není pouze triumfem Binance. Je to také známka silného růstu a vyspělosti pro širší krypto sektor…

Další:

Během startu SpaceX vysílalo živě přes 35 falešných Elonů Musků na Youtube! Podvodné kanály kradly krypto

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *