Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Nepochopitelná pumpa žene tokeny FTT zkrachovalé kryptoburzy FTX do nebe! Růst o 170 procent za 7 dní

Tokeny FTT skandálem opředené kryptoburzy FTX, která podle odsouzení zakladatele podvedla zákazníky i investory, zažívají naprosto nepředložený růst. Je to neuvěřitelné, ale za posledních 7 dní dosahuje zhodnocení 170 procent.

Pumpa je nejlépe vidět na grafu ceny FTT za období posledního měsíce, Níže pro nejlepší celkový obrázek situace na trhu s tímto tokenem můžete vidět postupně grafy FTT za posledních 7 dní, měsíc, rok a od počátku.

Jak varuje platforma pro sledování cen kryptoměn CoinMarketCap:

Probíhá konkurzní řízení FTX. Token FTT již nemá žádné využití a může být zlikvidován konkurzní podstatou za účelem odškodnění věřitelů. Postupujte prosím opatrně.

Náhlý růst FTT, nativních tokenů bývalé kryptoburzy dnes již soudně uznaného podvodníka Bankman-Frieda, Začal zhruba v době zveřejnění informací o možném obnovení FTX.

Bullish, společnost řízená bývalým prezidentem NYSE Tomem Farleym, se přidala k zájemcům v aukci trosek kryptoburzy FTX. Jak Kryptohodler informoval 9. listopadu, bývalý prezident newyorské burzy má v plánu uskutečnit zmrtvýchvstání platformy.

K tomu se dokonce vyjádřil i předseda SEC Gary Gensler, který řekl, že obnovená platforma FTX by mohla spatřit světlo světa, pokud by její nové vedené jasně pochopilo stávající zákony.

Kdyby Tom nebo kdokoli jiný chtěl být v této oblasti, řekl bych: Udělejte to v rámci zákona. Vybudujte si důvěru investorů v to, co děláte, a ujistěte se, že provádíte náležité zveřejňování – a také že všechny tyto funkce nesměšujete a neobchodujete proti svým zákazníkům nebo pomocí jejich kryptoaktiv pro vaše účely, uvedl Gensler.

V době přípravy článku se tokeny FTT nadále zmítají v prudké volatilitě a jejich cena se neustále mění. Aktuálně se obchodují za 3,71 USD po 170% růstu za 7 dní, resp. 250 procentech zkodnocení za posledních 30 dní.

Ačkoli dokonce i některá média hovoří o možné životní příležitosti pro investory, nezapomínejme, že jde stále o tokeny podvodné obchodní platformy, která napáchala multimiliardové škody svým zákazníkům a strhla s sebou do propasti také ty, kteří jí svěřili svou důvěru a půjčili burze peníze.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *