Středa, 29 listopaduVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

New Balance použije blockchainovou technologii kryptoměny Cardano

Cardano má spolupráci se známou značnou, která obouvala Steva Jobse. New Balance totiž bojuje s padělky a využije k tomu blockchain.

New Balance bude využívat Cardano

Značka New Balance, která vyrábí především obuv a obula např. známého vizionáře Steva Jobse, využije Cardano. Podle Hoskinsona, zakladatele Cardana, toto partnerství s New Balance začne pilotním programem, ale nakonec se rozšíří na globální řešení. New Balance chce podle zveřejněných informací bojovat s padělky a využije k tomu právě blockchain. Není přitom zdaleka jedinou značkou, která má podobný problém a uchyluje se ke kryptoměnám.

Blockchain a krypto, nebo bez krypta

Zatím není známo, jak velkou roli bude mít ADA. Technologie blockchain již nyní pomáhá v mnoha oblastech lidské činnosti. Je pravděpodobné, že k tomu bude stále častěji docházet také v budoucnosti a zřejmě se ještě dočkáme mnoha různých případů použití. Budoucnost ukáže, jak velkou roli v tom budou hrát kryptoměny. Je totiž mnoho těch, kteří říkají, že se jim líbí technologie blockchain, ale nefandí kryptoměnám. Firmy vytvářejí vlastní centralizované blockchainy, což je pro kryptonadšence protimluv.

Radši držet banány?

Dnes jsme např. zaznamenali výroky miliardáře Marka Cubana. Ten řekl, že by měl radši banány než Bitcoin, protože banán může sníst. Asi mu nikdo neřekl, že ani peníze nemůže sníst. Jak říká známé indiánské přísloví (varování).  „Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst.” Možná by místo řečnění o banánech mohl rozdat své peníze, co říkáte?

Cardano má každopádně partnerství se známou značkou New Balance. Bude zde zřejmě sloužit podobným způsobem, jak např. VeChain. Ten má již celou řadu partnerství, přičemž naposledy jsme vás informovali, že dohlíží na originalitu vína Penfolds za 3,9 mld. $ ročně.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://beincrypto.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *