Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Newyorští zákonodárci budou tento týden hlasovat o moratoriu na těžbu PoW

Zákonodárci v New Yorku by mohli na dva roky zakázat těžbu kryptoměn (PoW), jako je Bitcoin.

UPDATE: Státní shromáždění v New Yorku schválilo v úterý 26. dubna návrh zákona, který zavádí dvouletý zákaz všech nových zařízení na těžbu kryptoměny proof-of-work (PoW) ve státě, které nevyužívají zelenou energii. Návrh zákona bude nyní předložen s podporou Senátu ke schválení před konečným podpisem guvernérem Hochulem.

Těžaři v New Yorku zvoní na poplach

Během víkendu několik skupin prosazujících krypto – včetně Blockchain Association a Crypto Council for Innovation – zvonilo na poplach kvůli nadcházejícímu hlasování zákonodárců v New Yorku. To se má totiž týkat zásadního omezení těžby.

Oficiální datum hlasování nebylo stanoveno, ale mělo by proběhnout ještě tento týden. Dále víme, že návrh zákona S6486D/A7389C usiluje o zavedení dvouletého moratoria na těžbu kryptoměn. Týkat se bude vydávání a obnovování povolení k těžbě.

Crypto Council for Innovation uvádí:

„New Yorkem navrhované moratorium na těžbu proof-of-work (S6486D/A7389C) má nezamýšlený následek – odsunuje inovace na druhou kolej. Mělo by to významné důsledky pro bezpečnost hlavních krypto protokolů.”

Zákonodárci navrhující moratorium věří, že těžba PoW brání dosažení 40% snížení emisí skleníkových plynů do roku 2030.

Nedávná zpráva Rady pro těžbu Bitcoinu však uvádí, že těžební průmysl Bitcoinu zvýšil svůj udržitelný energetický mix přibližně o 59 % meziročně.

Skupiny podporující kryptoprůmysl žádají obyvatele státu New York, kteří jsou „pro-technologie, inovace a krypto,“ aby se aktivizovali a oslovili zastupitele, aby hlasovali proti moratoriu.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *