Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nové ATH do 24 měsíců! Meltem Demirorsová z Coinshares je dlouhodobě bullish na Bitcoinu

Šéfka strategie (CSO) v CoinShares Meltem Demirorsová predikuje, že do 24 měsíců bude bear market minulostí a uvidíme nová maxima na páru BTC / USD.

Meltem Demirorsová: dlouhodobě bullish

Navzdory některým predikcím části kryptokomunity o supercyklu či prodloužení cyklů přišel další bear market. Demirorsová poznamenala, že Bitcoin byl vždy „cyklickým aktivem,“ které se běžně historicky pohybuje v cenovém rozpětí od vrcholu k minimu 80 % až 90 %.

Meltem Demirorsová věří, že hlavní kryptoměna dosáhne nových historických maxim během příštích 24 měsíců.  Předpověděla, že bolest mnohých investorů do BTC bude do roku 2024 vzdálenou vzpomínkou.

V příštích 24 měsících uvidíme nová historická maxima Bitcoinu.”

TIP: Graf, který musíte znát, pokud chcete porozumět cyklům Bitcoinu

Demirorsová však věří, že „stále existuje prostor pro nějakou korekci směrem dolů.“ Uvedla to v souvislosti s tím, že Bitcoin je v současnosti asi 65 % pod svým současným ATH. To je ještě daleko od 80 či 90 procent…

Zatímco hrozící krize může dopadnout také na krypto, šéfka strategie nevidí „žádné katalyzátory blízkého vzestupu.“ Problémy tak mohou ještě chvíli pokračovat, naznačila…

„Samozřejmě jsme měli mnoho likvidací, mnoho insolvencí, které měly obrovský dopad na trh. […] Hovoříme o 10, 20, 30 miliardách dolarů kapitálu, který se v podstatě přes noc vypařil.

Určitě očekáváme další bolest pro technologické akcie, růstové a také krypto.”

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *