Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nově zvolený starosta chce, aby New York měl kryptoměnu

Den poté, co vyhrál volby na post příštího starosty New Yorku, řekl Eric Adams, že se chce „podívat na to, co brání růstu bitcoinů a kryptoměn v našem městě.“

Nově zvolený starosta NYC Eric Adams ve středu prozradil, že chce spolupracovat se starostou Miami. Důvodem je případné spuštění vlastní kryptoměny města New York a následování Miami na cestě k zaměření na přijetí kryptoměn. Uvedl:

„Sešel jsem se se starostou Miami a uspořádáme přátelskou soutěž. minci z Miami, která si vede velmi dobře, a my se podíváme směrem, jak to provést [také].“

Zmíněný starosta Miami Francis Suarez je krypto-friendly republikán, který řekl, že chce, aby se jeho město stalo kolébkou kryptoměn.

Jedním z jeho cílů je, že chce financovat aktivity města prostřednictvím těžby a vydávání MiamiCoinů, které byly spuštěny v srpnu, namísto daní.

Po zvolení svého nového starosty lze předpokládat, že se New York pohne směrem k podpoře kryptoměn a souvisejících inovací. Adams, který od roku 2013 působil na postu prezidenta čtvrti Brooklyn, nejlidnatějšího obvodu NYC, bude usilovat o rozvoj kryptoprůmyslu v New Yorku.

 

Učiní starosta Suarez z Miami kolébku kryptoměn?

Jak si založit a používat kryptoměnovou peněženku MetaMask: Návod

Americká SEC pro 4 žádosti o bitcoinové ETF prodloužila lhůtu na rozhodování

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *