BlockFi zvyšuje úročení zůstatků u všech stablecoinů

kravata, podnikatel, seriozní, oblek, legit, obchodník,

Mnozí investoři hledají cesty, jak si během HODLu vydělat bokem pár mincí navíc. BlockFi zvyšuje úročení stablecoinů, a to až na téměř 10 % ročně.

TIP: BlockFi recenze: Vydělávejte úroky ze své kryptoměny, zatímco spíte [aktualizace 2021]

Množství hacků v DeFi projektech odrazuje opatrnější investory od využívání těchto možností mladého a rizikového trhu decentralizovaných financí. Centralizované služby nabízející lending také nejsou bez rizik, ale právě BlockFi patří k těm větším, renomovanějším a tudíž i bezpečnějším možnostem, jak si zůročit nějakou kryptoměnu.

Zákazníci, kteří si na stránkách BlockFi založí účet, mají nyní možnost získat lepší úroky a ročně si přijít na nějaké peníze navíc. Navýšení sazeb se týká všech stablecoinů. Společnost v oznámení uvádí:

„Naším cílem je jak praktikovat řádné řízení rizik, tak maximalizovat možnosti výdělku pro naše klienty. BlockFi provede od 1. listopadu 2021 následující úpravy všech stablecoinů, včetně Gemini Dollar (GUSD), USD Coin (USDC), Paxos Standard (PAX), Multi-Collateral Dai (DAI), Binance USD (BUSD) a Tether (USDT). […]

Tyto úpravy jsou součástí trvalého poslání BlockFi pokračovat v poskytování vysoce kvalitních a dlouhodobých služeb našim klientům a zároveň rozšiřovat naši inovativní nabídku produktů konkurenceschopným a škálovatelným způsobem.”

Advertisement

Nové sazby na BlockFi:

  • Tether (USDT) do 40 000 $: 9,5 %,
  • Tether nad 40 000$: 8,5 %,
  • ostatní stablecoiny do 40 000$: 9 %,
  • ostatní nad 40 000$: 8 %,
  • pro BTC, ETH a další kryptoměny zůstávají původní sazby.

 

Dodavatelská krize ohrozila globální ekonomiku! Rýsují se rostoucí ceny nad prázdnými regály

Bitcoin půjde mnohem výš, říká analytik Mitch Klee na základě indikátoru Realized HODL Ratio (RHODL)

BlockFi recenze: Vydělávejte úroky ze své kryptoměny, zatímco spíte [aktualizace 2021]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.